Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dzieje własne

(2)
Tego muzeum jeszcze nie ma, ale my już zapraszamy na wędrówkę po nim. Nie tyle, by obejrzeć eksponaty, lecz by poznać ideę. Na przewodnika poprosiliśmy prof. Normana Daviesa, historyka, Walijczyka, krytycznego miłośnika dziejów Polski, członka rady programowej Muzeum Historii Polski. Odpowiada on na pytania Jacka Żakowskiego.
  • 2010-05-21 10:52 | Teresa Stachurska

    Skojarzenia

    http://www.radiownet.pl/radio/wpis/6084/
  • 2010-05-24 07:52 | naiwny

    Re:Dzieje własne

    Taa,Brytania ma prawo nas pouczać.Większość ich hithistorii to najazdy ,gwałty i zarzynanie ludzi.Celtów Rzymianie,Piktów anglowie,tychże sasi,wikingowie,dunowie,krwawa Walia,Szkocja,Heniek VIII,wieszanie za kromkę chleba,wyrywanie oczu niższym klasom XVIIIw Londyn przez złotą młodzież,na końcu fiurer nakładający na swych żołnierzy obowiązek poprawienia rasy brytoli po wygraniu II światowej,czego nie zdążył.Statystyki urodzeń stwierdzają jasno.Za 60 lat brytyjczycy będą jak Obama.