Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy technicznie jest możliwa likwidacja TVP ?

(4)
2010-05-23 12:52 | ropi
Nie wiem jakby tego można dokonać ale to co tam wyprawiają Wilsztain ,Pospieszalski , Staniszkis i inni nie może być dalej podtrzymywane za pieniądze abonentów .
Dziś (23maja)przed południem widziałem piękną propagandę w wykonaniu Pana Bronisława przy wydatnej i fachowej pomocy utytułowanej Pani Jadwigi.
Tak sobie folgowali , że Pani Poseł szefowa sztabu Jarosława , była momentami zażenowana .
Przecież ona ma być ugodowa więc w tym gronie musiała łagodzić wypowiedzi .
Ciekawe jak się potoczą losy TVP?
Prywatna TV może być stronnicza bo się sama finansuje a tu na odprawę Pani Raczyńskiej za czasów Urbańskiego złożyło abonamenty spore miasteczko emerytów .