Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kultura w kontaktach z innymi zwolenników PIS-u a zwolenników PO

(1)
2010-05-24 23:39 | psr18gh
W dzisiejszym programie "Tomasz Lis na żywo" w TVP2 mieliśmy interesujący reportaż z wiecu wyborczego pana Jarosława Kaczyńskiego.
Mogliśmy przekonać się jak reaguje przeciętny zwolennik PIS-u na nazwisko Tomasz Lis. Szkoda że nie możemy obejrzeć jak reagują zwolennicy PO podczas wiecu wyborczego pana Bronisława Komorowskiego na nazwisko redaktora Pospieszalskiego. Pewnie pan Lis obrazi się na mnie że przyrównuję go do pana Pospieszalskiego. Nie. Na pewno nie obrazi się, bo on wie że nie o to mi chodzi. Zresztą, powiem otwartym tekstem: bardzo cenię sobie dziennikarstwo pana Lisa.