Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kłopoty w strefie euro

(4)
Czy nadal powinniśmy spieszyć się z wymianą złotego na europejską walutę?
 • 2010-06-09 17:16 | micjur

  Euro już nie błyszczy

  Wywód prof Orłowskiego jest klarowny i przekonujący.Tak trzeba.Determinacja
  dla realizacji tej strategii to jednak tylko warunek konieczny.Warunkiem wystarczającym jest natomiast uzyskanie silnego mandatu politycznego i zgody społecznej na tą strategię.Bo może bolec.Niestety nie jestem optymistą w tej sprawie.Platforma nie zaryzykuje swojej pozycji.Platformersi nie po to przyszli do polityki by narażac swoje interesy personalne.Wizja państwa peryferyjnego,zapyziałego lecz wiernego tradycji bogoojczyżnianej jest bliska sercu PiS.Wystarczy zablokowac strategię opisaną w artykule by zrealizowac tą wizję.
 • 2010-06-10 18:58 | Gostom

  Re:Kłopoty w strefie euro

  Dobry artykuł, aż się chce czytać do konca. Niestety polityka nadal indykatory ignoruje i popełnia nowe błędy, za które podatkowicz gorzko zapłaci.
 • 2010-06-10 21:53 | Henryk

  Re:Kłopoty w strefie euro

  Wspólna Europa ze wspólną walutą podniosła poziom biedy znacznie wyżej niż
  wzniosłe idee marksizmu-leninizmu.Demokratyczne społeczeństwa nie pozwolą odebrać zdobyczy socjalnych.Przełom tysiącleci rozpoczął nową Wiosnę Narodów
  w Europie.Tylko zagrożenie konfrontacją potęg wschodu i zachodu może ten ruch zatrzymać.
 • 2011-01-14 01:53 | Zofia

  Re:Kłopoty w strefie euro

  Przeciez trzeba byc albo zaslepionym albo idiota zeby nie widziec, ze liberalizm prowadzi do ruiny. Euro lezace na bazie spekulacji bankowej ignorujace istotne walory czlowieka, jego potrzeb, realnej wartosci pracy to jest banka mydlana. To co zrobili liberalowie we wszystkich krajach to jest nie do opisania kataklizm. Jak mozna pchac sie do czegos co nie zdaje egzaminu.