Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Powódź zniszczyła tablicę księdza Jerzego Popiełuszki

(5)
Niesiony przez wezbrane wody Wisły konar zniszczył tablicę umieszczoną w pobliżu tamy we Włocławku, w miejscu śmierci beatyfikowanego w ostatnią niedzielę ks. Jerzego Popiełuszki.
 • 2010-06-10 22:19 | Adam 2222

  Pan Marek Ledwosiński nie ma o czym pisac? a redakcja nie ma co drukowac.?

 • 2010-06-10 22:44 | Stangor

  Re:Powódź zniszczyła tablicę księdza Jerzego Popiełuszki

  W historii Polski było wielu ludzi którzy oddali życie za Ojczyznę i nie zostali beatyfikowani. Polakom jeszcze daleko do świadomości krajów zachodnich. Dalej dają się manipulować klerykom którzy z obietnic raju dla wiernych zrobili sobie raj na ziemi dla siebie. Kto dał ludziom prawo sądzić
  kto może zostać świętym. Stworzona przez kolejnych papieży konstrukcja wiary i kościoła ma niewiele wspólnego z naukami Chrystusa. Kościół namnożył tylu świętych że chyba się w tym pogubił. Nawet bóg już ma ich dość.
 • 2010-06-11 14:23 | Lex

  Re:Powódź zniszczyła tablicę księdza Jerzego Popiełuszki

  Masz swieta racje, tak samo jak gloryfikuje sie Walese i jego ekipe, nie pamietajac prawie wcale o wczesniejszch ofiarach stalinowcow. Kto dzis wspomina Romka Strzalkowskiego, 13 letniego chlopca zabitego w czasie czerwca 56? Kto wspomina zabitych w 70 roku? Potrafimy pamietac tylko o tych o ktorych pamietac nam wygodnie. Pozdrawiam
 • 2010-06-11 16:19 | camel

  Re:Powódź zniszczyła tablicę księdza Jerzego Popiełuszki

  Kościół dba, aby Polacy mieli jednego księdza na każdą okazję. Za "bohatera komuny" służy Popiełuszko, wcześniej wymyślili księdza Skorupkę, po drugiej wojnie zamienili małego antysemitę Bosco w bohatera obozu zaglady. Mamy czcić księży, mamy się przyzwyczaić, że co dobrego to ksiądz. Nie ważne, że to w większości kłamstwa, nieprawda. Ważne, że niewykształcony lud wierzy. Słuchałem kazań Popiełuszki z kaset. I nie mogę o nich napisać niczego bez użycia słów uznawanych powszechnia za obelżywe.
 • 2010-06-11 18:21 | zbig

  Re:Powódź zniszczyła tablicę księdza Jerzego Popiełuszki

  Prymas Glemp w trakcie mszy beatyfikacyjnej ks.Popiełuszki stwierdził że kosciół nie wie jak tłumaczyc ostatnie wydarzenia w Polsce jako znaki Boże - katasrofę pod Smoleńskiem , powódż - co Bog chce przez to powiedzić ?
  Dziwne , wszystko zawsze potrafią wytlumaczyc a tego nie ? Zwykli ludzie mowią krótko - widocznie Bóg miał dość takiego obrońcy krzyza jakim był L.Kaczyński lub takiego blogoslawionego który zajmował sie polityką niz słuzbą Bogu !