Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zajmujcie się

(1)
2010-06-11 14:35 | w.sobkowicz1@interia.pl
Zajmujcie się nadal waszą żalosną techniką. Tylko nie mylcie tego z Nauką. Bo tej nie uprawiają pieczeniarze. To nie jest temat neutralny, lecz wy stosujecie swoją cenzurę prewencyjną, aby wam rozumi i co za tym idzie zdrówka nie przybyło. Skończcie z ta podłością, i dajcie się wypowiedzieć, do nędzy, bo doskonale was rozpracowalem! Poznaj samego siebie. Nieprawdaż. To ile razy w tygodniu człowiek powinien to robić, żeby być zdrów? Bo wiem, że wam obce prawdziwe powinności. A sikać ile razy dziennie. Wiem żeście też obliczyli. Niech ktoś zdejmie tę srającą babę znad mojej głowy, bo nie wytrzymam!