Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Groźne miny Trettnera

(1)
2010-06-13 10:35 | mjot1
"Zmontowanie i przygotowanie do odpalenia tej miny zajmowało komandosom od 2 do 5 minut. Zegar umożliwiał nastawienie zapalnika od pół godziny do 250 godzin, z dokładnością do 1,5 godz."
Hm... Ustawianie zapalnika na 0,5 godziny z dokładnością 1,5 godziny... Wielce to interesujące.
Czyli gdybym nastawiał zapalnik na godzinę to mogłoby się okazać, że (u)czyniłbym to pół godziny po wybuchu?
Takie tam złośliwe czepianie się... ;-)