Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa

(4)
Wojciech Cejrowski jest podróżnikiem, łowcą gejów, pisarzem, dziwakiem, miłośnikiem muzyki country, kowbojem na pół etatu, generalnie jednym z najsympatyczniejszych przedstawicieli ciemnogrodu w kraju. Teraz został jeszcze projektantem mody.
 • 2010-06-13 17:04 | arminwe

  Łostatnie wiadomoźdźi....

  Łostatnie wiadomoźdźi ze świerzej pułki!!!!
  Niuws, rze głowa mała!!!!!
  Bałfanek prubując skontaktofać się z Bałfanicom zostawił jej wiadomoźdź pisanom miotłom na śniegó. W pszypływie ciepła wiadomoźdź siem rospuźciła i popłyneła z prondem żeki, puśniej wpadła do moża. Trohe to trfało i wiadomoźdź dotarła do łoceanu, a puśniej łodcytały jom foki na biegónie. Wiadomoźdź bżmiała: ...daj se spokuj i sie rospuźdź...
  Foki poszemrały i wprafiły wiadomoźdź w rzycie - stond łocieplenie pofszehne...
 • 2010-06-13 19:16 | mea

  Re:Mea pulpa

  jedna uwaga: cejrowski jest gejem. przede wszystkim.
 • 2010-06-14 15:13 | wicur

  Re:Mea pulpa

  A gdzie ten dowcip bo nie moge sie doczytac....Wojewodzki, skorzystaj z lata, zrob sobie urlop bo bredzisz jak potluczony
 • 2010-06-19 15:31 | camel

  Re:Mea pulpa

  Tekst zupełnie dowcipny. To twój problem, że dowcipu znaleźć nie umiesz. Polecam urlop od komentowania.