Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

omorowski twierdzi

(1)
2010-06-15 14:30 | toja1945

Komorowski twierdzi, że walczył o Polskę.
- Po wojnie emigracja kategorycznie sprzeciwiała się zwrotowi Polsce skarbów wawelskich przez Kanadę.
- Na liście Wildsteina, opublikowanej swego czasu, znalezli się opozycjoniści. Wtedy Staniszkis w telewizji oświadczyła, że trzeba ich bronić bo walczyli z Polską.
Czy dla Komorowskiego Polska to taki artefakt jak „rząd na emigracji, prezydent-rezydent, czarniak a la łosoś, albo nowa tradycja”?.