Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dot. wyborów 2010

(3)
2010-06-15 19:28 | patr_iota
Ludzie - Polki i Polacy - skreślajcie wszystkich, bo te wybory są bezprawne, nie dające żadnej szansy, innym szczególnie, bezpartyjnym, których jest 99%.
W sejmie nie ma posłów, tylko są agenci sekretarzy partii, zwanych prezesami.
Żeby być posłem trzeba reprezentować jakiś okręg wyborczy, czyli jakichś ludzi z jakiejś okolicy, czyli każdy powiat powinien mieć swojego posłańca inaczej posła a wtedy będzie sejm. A tak jest to niewolnictwo partii nad bezpartyjnymi Ci co rządzą dotychczas, to wszyscy są krzywdzicielami narodu i kraju naszego.

Co naród odbudował po wojnie, że jeden robotnik zarobił na mała rodzinę, to oni w ciągu tego 20-lecia zlikwidowali i odebrali nam naszą własność. Zamiast uwłaszczyć ludzi, bo uzyskaliśmy wolność, to oni odebrali nam nasze fabryki i inne przedsiębiorstwa i oddali prawie za darmo /?/ zagranicznikom, a resztę zlikwidowali, a ludzi niewolnikami uczynili. Żyj w biedzie albo uciekaj za granicę. Uciekło około 4 miliony dobrych zawodowców, czyli fachowców..
PRYWATYZACJA to zbrodnia okradania Narodu Polskiego i likwidacja gospodarki polskiej.
RESTRUKTURYZACJA to zbrodnia oszustwa - występuje tylko w procesach chemicznych.. W gospodarce to były zmiany właścicieli. Wałęsa powiedział - "zrobiliśmy Kompletne Dno Gorzej Być NIE Mogło". Premier Tusk i marszałek sejmu Komorowski są oficjalnymi likwidatorami gospodarki polskiej, którą to likwidację rozpoczęli ich poprzednicy.
Na tą okoliczność zatrudnili byłego likwidatora do kompletnego dna - Bieleckiego, który jako premier naubliżał Polakom i Polsce jak żaden inny wróg przez tysiąc lat, nazywając najwyższą technikę złomem. Zlikwidowane zostało lecznictwo - ludzie czekają na lekarza około 6 miesięcy. Wielu prędzej doczekuje się śmierci. Nikt o tym nie wie. Zlikwidowane zostało kolejnictwo - odwołuje się po 50 pociągów tego nie było w okresie okupacji sowieckiej. Stacje nie są remontowane od 50 przeszło lat. Zostało zlikwidowane sądownictwo - wszyscy z nich szukają tylko przeciwników politycznych.
Została zlikwidowana obronność kraju - nie ma wojska do obrony – tylko służby wojskowe na koszt narodu polskiego.
Ograniczają rolnictwo – oddając pomoc z Brukseli dla zagranicy. Został zlikwidowany przemysł, którego budowniczym był naród Polski i jednocześnie jego właścicielem.
Naród został okradziony, a robotnicy wygnani na bruk.
Ludzie po 50 latach zamieszkania są wyrzucani na bruk – to jest bezczelne niewolnictwo.
Dzieciom odcina się prąd i gniją w suterenach z głodu umierając – to jest zbrodnia niewolnictwa, 50% narodu głoduje, 50% dzieci głoduje.
Kryzys w Polsce jest najgorszy od 1946 roku.
Platforma i PIS popełnili zbrodnię zdrady nad narodem i państwem Polskim – poprzez wywiezienie z Polski całego sztabu wojskowego, czyli wszystkich dowódców nad armią polską za granicę i to w „puszcze złomowej.
Z chwilą, kiedy samolot przekroczył granicę Polski, to w tym momencie nastąpiła zbrodnia zdrady nad narodem polskim, pozbawiając polskie wojsko dowództwa pozbawiając w tym momencie obronę kraju.
Przestępcy powinni stanąć przed sądem za zdradę stanu.
Przestępcami byli: prezydent Kaczyński, generał Gągor, premier Tusk i minister obrony Klich.
Dwu z nich nie żyje, tak więc premier Tusk i min. Klich powinni stanąć przed sądem czyli Trybunałem Stanu.
Dlaczego są oni na wolności? Bo w Polsce jest bezczelne niewolnictwo i wrogowie Polski rządzą w Polsce.
Drugi raz przypominam – skreślajcie wszystkich – każde skreślenie, to w gębę uderzenie. Należy unieważnić bezprawne wybory.
Niech zorganizują wolne wybory, tak, że i bezpartyjni mogliby mieć prawo startu jako kandydaci do wyboru.
Marszałek Komorowski powiedział i zarządził, że bezpartyjni nie mają prawa wypowiedzieć się w sejmie, bo sejm jest tylko dla partyjnych, których jest tylko około 0,05% ludności polskiej, czyli bezpartyjni jak ryby głosu nie mają.
Dlatego nie należy głosować na partyjnych, tylko ich skreślać.
Ludzie – jeżeli skreślicie wszystkich unieważnicie wybory, które są prowadzone, systemem oszustwa i bezprawia, to znajdzie się Polak, który odbuduje Polską gospodarkę w ciągu około 12 lat do poziomu zachodniego.
Jest on praktykiem zawodowcem w kilku dziedzinach – wykształcenie szkolne – matura – ale w praktyce to główny specjalista do spraw produkcji i zarządzania.
Potrafi tworzyć wynalazki na zamówienie w różnych dziedzinach. Ma kilka wynalazków opatentowanych, kilka w opatentowaniu i kilka do opracowania i opisania. Jest w stanie zlikwidować zanieczyszczenia z elektrowni węglowych, a następnie zlikwidować kominy, czyli elektrownie węglowe docelowo będą bez kominów, a dwutlenek węgla będą sprzedawały dla przemysłu chemicznego.
Następnie będzie w stanie zbudować elektrownię dającą tańszą energię elektryczną od zagranicznych, na polskie paliwo ekologiczne. Jego głównym zadaniem byłoby tworzenie nowych stanowisk pracy., jak również odbudowa polskiego przemysłu, dotychczas niszczonego. Dotychczas jest on zwalczany ciszą, chociaż wszyscy rządzący jak i telewizja o nim wiedzą.
  • 2010-06-15 23:38 | steffen

    Re:Dot. wyborów 2010

    Taa, i te 50% "głodująch" tworzy ten tłum wypełniający sklepy, robiący korki na drogach, rezerwujący lokale na wesela czy przyjęcia na pół roku naprzód, wykupujący na pniu zagraniczne wczasy w dobrych terminach itp. itd. Gdzie pan widzisz ten straszliwy kryzys jaki opisujesz ? Puknij się pan w główkę, i to najlepiej mocno.
  • 2010-11-01 08:50 | delbeta2

    wypadek smoleński

    Hey ty patriono komentując twoje wypociny jednoznacznie stwierdzam, iż osoba z twoimi pogladami zagraża bezpieczenstwu Państwa Polskiego i po naradzie z pewną grupą ludzi stwierdzamy, że aby uratować nasz kraj powinieneś zostać skermowany a twoimi prochami nakarmić świnie.