Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kłamstwo w polityce nam nie wadzi

(2)
Polityk mijający się z prawdą nie traci na popularności, bo nie chce nam się zastanawiać nad jego prawdomównością, bo wszyscy trochę kłamiemy, bo niektórych po prostu lubimy i już.
 • 2010-06-17 14:11 | Wojtek-1942

  kłamstwo a popularność

  Chyba jeszcze jest jeden aspekt tolerancji kłamstwa polityka. Otóż zwolennicy pana Kaczyńskiego są pewnego rodzaju sektą i to co powie ich guru lub co zrobi nie ma już znaczenia. Jedna z pań po wyjściu z sądu rzekła dla tv "a niech On sobie kłamie, my i tak Go wybierzemy." Myślę, że nie tylko kłamstwa ci wyznawcy są w stanie wybaczyć. Przecież ten pan nabroił już wcześniej sporo i to w realu a nie tylko w słowach. N a wyznawców sekty nie ma sposobu.
  Z poważaniem W.
 • 2010-06-21 21:32 | micjur

  Re:Kłamstwo w polityce nam nie wadzi

  Kłamstwo w polskiej polityce to tylko socjotechnika.Pogarda polityków dla obywateli nie ma granic.Jesteśmy tylko "mięsem wyborczym" ,określenie nie moje ale b.trafne.Piszę ,po paru dniach od ukazania się tego artykułu,ponieważ właśnie przeczytałem w Gazecie.pl ,że JK wizytując Szczecin łaskawie oświadczył,że nie będzie używał już terminu "postkomuniści" lecz "lewica" i że on sam jest lewicowy.To już nie jest nawet socjotechnika to już jest dewiacja.