Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

robaczywy rydz

(1)
2010-06-23 11:29 | toja1945


Robaczywy Rydz.
Niesłychane: w Warszawie jest park Marszałka Rydza- Śmigłego!
Młodzieży wyjaśniam: Wódz Naczelny Marszałek Rydz- Śmigły we wrześniu 39r. czmychnął od Rumunii i zaginął w haniebnej niepamięci, zostawiając wojsko i naród na pastwę dwóch agresorów.
Teraz „sowiety” wyciągnęły go ze śmietnika historii do panteonu bohaterów i patriotów. Co na patriota Kaczyński?
Oto krążący przed wojną dowcip o Wodzu:
Marszałek Rydz - Śmigły wizytował szpital psychiatryczny w Choroszczy. Na zakończenie pensjonariusze odśpiewali pieśń „myśmy przyszłością narodu”.