Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Semki ołtarzyk dla Kaczyńskich

(2)
2010-06-23 16:29 | Ingasio
Szkoda, że kolejny całkiem miły dziennikarz Piotr Semka, choć już od dłuższego czasu zdradzał niebezpieczne ciągoty w stronę bezkrytycznego kaczyzmy, posunął się tak daleko, że aż musiał opublikować książkę "Opowieść arcypolska" - czysty pean dla Kaczyńskich. Właściwie ze słów Semki wynika tyle, że właściwie to wszystkiemu są winni dziennikarze liberalni, no i ci z lewicy laickiej. A już najbardziej winni i odpowiedzialni za każde nieporozumienie związane z Lechem Kaczyńskim, za każde jego niezrozumienie wśród opinni publicznej, są oczywiście dziennikarze "Polityki" i "Gazety Wyborczej" (kiedyś skupiano się głównie na "Wyborczej"). Książkę czyta się, jakby była to nieudolna próba odwracania sensów najnowszej naszej historii - Semka podaje masę argumentów, ale cóż, to są argumenty zupełnie jednostronne, obarczone mocnym skrzywieniem ideologicznym autora, niedopuszczaniem jakichkolwiek innych głosów i sądów. Skoro Semce światopogląd jego zgadza się niemalże idealnie z światopoglądem Kaczyńskich, to bach - jedziemy i wszystko podciągamy pod swój sposób patrzenia. "Opowieść arcypolska" - brawo!!!
  • 2010-06-24 09:59 | MPolak

    Re:Semki ołtarzyk dla Kaczyńskich

    Ach ten sarkazm. Jeżeli ktoś tylko broni Kaczyńskich od razu jest posądzany o "niebezpieczne ciągoty w stronę bezkrytycznego kaczyzmu". Ja książki akurat nie czytałem.
    Jednak wiem, że ataki na Kaczyńskich są 1000 razy większe niż na któregokolwiek polityka z PO czy innej partii. Dlatego jeśli ktoś ich broni, to dlaczego od razu go krytykować ???
    A prawda jest taka, że dziennikarze liberalni i lewicowi pałają chęcią dopiekania Kaczyńskiemu na każdym kroku... I myślę, że często przesadzają i naginają rzeczywistość... Nagonka medialna na braci Kaczyńskich, a teraz już na samego Jarosława była i jest faktem. I basta. Dlatego dajmy ludziom chociaż szansę się bronić - choćby głosem Piotra Semki.