Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

ekoludek

(1)
2010-06-23 18:04 | recyyben
bedac studentem w szerokim pojeciu studiow ekologicznych doszedlem to pewnej tezy ktora razem z wami chcialbym zweryfikowac. Pamietacie ekoludka, mily lisc ktory edukowal nas pod wzgledem nie tylko przyrodniczym ale takze wpajal wiedze odnosnie dbalosci o srodowisko. A tym czasem gdy edukacja toczyla sie swym torem, dzialanie na rzecz naszej ekoodpowiedzialnosci nagle sie odlaczyla od calego taboru. Jezeli efekty naszej wiedzy maja byc widoczne musza byc systematycznie cwiczone I uzupelniane. Czy wy takze zauwazacie ze cala edukacja proedukacyjna poszla w las ? jakiekolwiek wzmianki o koniecznosci dbania o srodowisko w gimnazjum badz liceum itd na lekcjach ? doslowne nic. Brak w nas doslownie ekologicznej odpowiedzialnosci. Jest mi wstyd bo wyglada to tak jakbysmy rozpoczeli kariere zawodowa nie umiejac czytac I pisac. Jezeli zgadzacie sie z moja opinia zapraszam do wspolnego forum.