Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dlaczego polacy tak mało zarabiają??

(2)
2010-06-24 15:16 | Sewus
"Podczas spotkaniu młoda dziewczyna zadała Lechowi Kaczyńskiemu pytanie, jak mają żyć zwykli ludzie, którzy zarabiają 900 zł i muszą za to utrzymać rodzinę. Prezydent był zdziwiony kwotą. Zauważył, że przecież średnia krajowa wynosi 3,2 tys. zł brutto. Wtedy piotrkowianie buchnęli śmiechem."
[link=http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,6394652,Ile_zarabiamy_zdaniem_prezydenta_Kaczynskiego.html[/link]

Tak jak wyżej...W przyszłym tygodniu będę na stażu, sklep z roletami....to nie mój zawód skoro moja specjalność to informatyka..ale co mam zrobić skoro na rynku pracy ofert jak na lekarstwo a w dodatku trzeba mieć doświadczenie które ponoć zdobyłem w szkole...