Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jaka kampania przed drugą turą?

(3)
PO i jej kandydat chłostani będą przypisywaną im chęcią prywatyzacji służby zdrowia, powróci motyw Polski solidarnej, zapewne też kwestia odpowiedzialności za katastrofę pod Smoleńskiem. Będzie ostro.
 • 2010-06-24 17:11 | mt7

  Wygląda, że JK będzie miłośnie milczał, bo rozchoruje się

  A liczne zastępy, z różnych stron przystąpią do ataku.
  Chyba to jest nowa taktyka wyborcza. Cennego kandydata dawkuje się niczym drogocenną miksturę, a armie - własna i sojusznicze - toczą boje i potyczki.
  Naród wstrząśnięty kolejnym nieszczęściem przyjdzie błagać o przyjęcie korony dla dobra udręczonej ojczyzny.
  Ech, łza się kręci!
 • 2010-06-25 17:05 | Anna Pendel

  Pani Redaktor, proszę sobie dać czas na myślenie

  Pani Redaktor, straciła już Pani całkiem kontrolę nad uprawianiem POpropagandy. Dla mnie to nie ma znaczenia bo mam poglądy lewicowe i każdy z Panów K. jest całkowicie nie do przyjęcia. Ale osoby niezdecydowane może Pani, chyba wbrew swoim intencjom, pchnąć w stronę Jarosława Kaczyńskiego. Przecież Jurek odszedł z PiS-u dlatego, ze Lech i Jarosław Kaczyńscy zdecydowanie nie zgodzili się na drastyczne “dokryminalizowanie” aborcji, łącznie z prawnym przyzwoleniem zabijania kobiet, bo inaczej nie można nazwać zakazu aborcji w przypadkach gdy ciąża zagraża życiu kobiety. Pamiętam wypowiedż Lecha Kaczyńskiego w tej sprawie. Była jednoznaczna. (A tak na marginesie to bardzo niby mizerny wynik Jurka pokazuje, że w Polsce istnieje 177 315 zabójców kobiet, chyba, że część z nich nie wie co czyni.)
  Jurek i jego wynik nie pokazują, że Jarosław Kaczyński docisnął PiS do prawej ściany. Jest odwrotnie, nie pozwolił na takie dociskanie. Poza tym Andrzej Lepper w I turze wyborów w 2005 r. uzyskał 15,11% głosów, a nie tak jak Pani pisze 10%. Proszę się też nie martwić subtelnością polityków PO. Potrafią oni w takim samym stylu jak politycy PiSu walić bez jakiegokolwiek umiaru poniżej pasa. Uprawia Pani niechlujne dziennikarstwo. Ale nie ma co się dziwić. Zapewne pisze Pani teksty w drodze ze studia telewizyjnego do studia radiowego, a myśli o kolejnych tekstach do licznych innych gazet poza “Polityką”. Zaczyna się z Panią kojarzyć syndrom strachu przed otworzeniem lodówki. “Gratuluję” Pani, że tak niezłomnie wspiera Bronisława Komorowskiego, budowniczego państwa wyznaniowego. Pokazuje Pani w ten sposób, że takie wartości jak wolność człowieka i wolność obywatela nie mają dla Pani żadnego znaczenia.
 • 2010-06-27 08:36 | mm

  Re:Jaka kampania przed drugą turą?

  Doprawdy świetna kampania, świetni kandydaci. I te rozmowy o istotnych sprawach... Tylko jeszcze nie wiem czy głosować na populiste prawicowo-lewicowego czy na populiste lewicowo-prawicowego...