Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ksawery Pruszyński - legendarny reporter

(1)
Ksawery Pruszyński był cenną zdobyczą władz komunistycznych. Informacja o jego tragicznym wypadku samochodowym w drodze z Hagi do Warszawy 13 czerwca 1950 r., lotem błyskawicy rozeszła się wśród krakowskich i warszawskich elit.
 • 2010-06-25 19:19 | Adam 2222

  Pruszyński był mądry i nie miał zamiaru tracić życia na idiotyzmy związane z "barykadami"


  "Barykadziarze" po każdej stronie uważają swoje idiotyzmy za patriotyzm, a społeczeństw płaci.
  Chłopcy z rządu Londyńskiego za $180 000 do prywatnych kieszeni od CIA, montowali siatki wywiadowcze na terenie Polski. Tak się złożyło ze UB rozpracowało je. I sporo młodych ludzi dostało 9 gr ołowiu za ich kasę.
  A komuniści argument do dławienia niezależności.
  Sprawa wyszła na jaw, bo nie chcieli podzielić się kasą ze skarbnikiem. To była przyczyna dlaczego Wańkowicz wrócił do Polski.

  Dzisiaj Styropian tez jak ci z Londynu, robi interesy na koszt społeczeństwa i przyszłych pokoleń. Na dodatek pozwala na grabież Polski nie tylko przez księży Watykańskich. Uważając się za patriotów, jak ci z Londynu.

  Za mało mamy Pruszyńskich.