Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

PSL nikogo nie poprze w drugiej turze

(4)
Ostatecznie Polskie Stronnictwo Ludowe pozostawiło wyborcom Waldemara Pawlaka decyzję na kogo oddadzą głos w drugiej rundzie.
 • 2010-06-26 11:49 | Adam 2222

  Glosuj na hr. Komorowskiego będzie jeszcze więcej bezprawia na co dzień jak za komuny.


  "Nie ukrywamy, że akcja ma charakter nękający - tłumaczy urzędnik resortu finansów." --
  wyborcza.pl/1,75478,8061809,Dzis_atak_na_dopalacze.html

  "500 sklepów z dopalaczami mają dzisiaj zamknąć kontrolerzy z Ministerstwa Finansów - dowiedziała się "Gazeta". (...)
 • 2010-06-26 12:42 | Sławomir Osiński

  SZCZWANY PAWLAK. NAPIERALSKI TEŻ?

  Premier Pawlak otrzymał na piśmie odpowiedzi od kandydatów,na kluczowe dla PSL i wsi pytania.Jednocześnie,żadnemu nie udzielił poparcia.Wyobrażam sobie,jak po wyborach do sejmu wpłyną projekty ustaw pro rolniczych,które jak zwykle,sięgną do naszych(budżetowych)kieszeni.Co powie PSL na ewentualne protesty?.Mam to na piśmie.Mam wrażenie,że tak samo postąpi pan Napieralski.In vitro,służba zdrowia,Afganistan,Karta Praw Podstawowych,parytety-SLD uzyska maximum nie dając nic.Obym się mylił.(In vitro,Karte Praw,wycofanie wojsk i projekt min.Kopacz-popieram.
 • 2010-06-26 23:01 | zosia

  Gdy sumienie śpi,

  człowiek głupieje. Bo skąd może wiedzieć (jeśli jego sumienie śpi), co zrobić w trudnym dla niego momencie? Zawsze podpowiada mu sumienie, a teraz ono śpi.
  A może człowiek wykorzysta tę chwilę, gdy sumienie śpi i postanowi coś, bez jego udziału. To by było nawet miłe, bo człowiek poczułby się - być może - dowartościowany, że sam, bez niczyjej podpowiedzi decyduje.
  Ale to tylko sen (?).
 • 2010-06-27 22:40 | tkw

  Re:PSL nikogo nie poprze w drugiej turze

  Ludzie, a co Wy się dziwicie ? Przecież ta cała polityka to jedna wielka szopka. I Pawlak w niej gra od lat, inni też, wszystko jest logiczne. A durna masa wyborcza idzie na "wybory", myśli że o czymś decyduje a tylko daje z siebie zrobić "wała" po raz kolejny. I tyle w tym temacie.