Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Po drugiej debacie

(6)
Nieznane do końca jest znaczenie debat dla wyniku wyborów. W sondażach opinii publicznej zazwyczaj kilka procent respondentów deklaruje, że przed podjęciem decyzji kieruje się tym, jak kandydaci prezentują się w przedwyborczym, telewizyjnym pojedynku. Reszta zapewne zachowuje się tak, jak piłkarscy kibice: nasi może przegrali, ale to wciąż nasi.
 • 2010-07-01 00:06 | Therese Kosowski

  W dwumeczu remis

  Powtarzam się, ale to na ten temat:

  Kaczyński jako demagog jest zdecydowanie lepszy. Poza tym jest STRASZNY.

  Oglądałam dzisiaj króciutkie wystąpienie Lafontaina w niemieckim Zgromadzeniu Narodowym. Taką samą odrazą mnie napawa jak Kaczyński. Przed laty Lafontaine był kandydatem na kanclerza. No i naturalnie przepadł z kretesem, chociaż wyborca niemiecki nie jest tak całkiem głuchy na demagogię. Ciekawam jaką dojrzałością polityczną wykaże sie polski lud wyborczy.
 • 2010-07-01 11:35 | micjur

  Re:Po drugiej debacie

  Żyjemy w krainie kiczu politycznego.Tzw "debaty" są kolejnym potwierdzeniem tej tezy.Tańce na lodzie,YCD i inne tego typu programy są kiczem bezczelnym,
  nieskrywanym.Debaty i tasiemcowe dyskusje tzw komentatorów to nadęte pustosłowie ,w którym wszyscy uczestniczący wiedzą doskonale,że biorą udział
  w rytualnym obrządku.Wiedzą także ,że po dniach paru wszystkie wygłoszone bzdury nie będą już pamiętane.
 • 2010-07-01 12:34 | piotr

  W dwumeczu remis

  To zrozumiałe, że dziennikarze Polityki mają wielkie chciejstwo remisu:)
  Drodzy państwo, ta debata była dla Komorowskiego druzgocąca i już tylko jakaś modlitwa może go uratować.
  To dobrze, że prezydentem Polski nie zostanie taki gbur i cynik jak Komorowski
 • 2010-07-01 22:27 | Piotr

  :Po drugiej debacie

  Zobaczcie jak swój dialog na pozimie lokalnym prowadzi PO http://www.youtube.com/watch?v=u-UChtk5M90
 • 2010-07-01 22:29 | Komomor

  Fur therese Kosowski

  Ja volh therese Kosowski deutchland Uber Ales. Bronald Graf Von Komoruski
 • 2010-07-03 22:32 | Patos

  Re:Po drugiej debacie-Palikot-zostanie-szefem-kancelarii-Komorowskiego

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,91682,title,PiS-Palikot-zostanie-szefem-kancelarii-Komorowskiego,wid,12438710,wiadomosc.html