Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Internet w komórce na wakacjach

(2)
Korzystanie za granicą z Internetu w komórce już nie powinno prowadzić do horrendalnych rachunków. Ale tylko dlatego, że zostaniemy od niego w porę odcięci. Dla własnego dobra.
 • 2010-07-02 03:27 | inkwizytorstarszy

  telefon komórkowy...

  Prawda jest prosta:Bogaci inwestorzy chcą zarabiać:a motłoch ma płacić,kiedy to
  zrozumiemy? Wtedy kiedy przestaniemy dzwonić! Więc proszę,pomyślcie....


 • 2010-07-02 07:14 | Albercik

  Re:Internet w komórce na wakacjach

  Panie Redaktorze - mala poprawka - KE chce aby po 2015 nadal byla roznica miedzy polaczeniami miedzynarodowymi a krajowymi, tylko aby byla ona nieznaczna, co nie oznacza ze koszt obu rozmow ma byc taki sam. Z punktu widzenia operatorow - skoro znany jest termin kolejnej obnizki cen, to jaki jest ekonomiczny sens obnizania cen zdecydowanie ponizej poziomu okreslonego w rozporzadzeniu? Stanowiska KE to nie zmieni, a Klienci jak chca rozmawiac to zaplaca. Wiec po co obnizac ? Prosta zasada maksymalizacji zysku. Zwolennicy bezplatnych rozmow, powinni rowniez i w swoich zawodach pracowac za darmo, sprzedawac za darmo, etc . :-)

  Warto pamietac ze rodacy wyjezdzajacy do Egiptu, Turcji, etc tez zaplaca krocie za polaczenia i nie sa objeci mechanizmami ochronnymi.