Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy poleci głowa Palikota?

(30)
Czemu Janusz Palikot tak zdominował dyskusje powyborcze? Moim zdaniem nie tylko dlatego, że powiedział, co powiedział o moralnej współwinie Lecha Kaczyńskiego za Smoleńsk. Są inne powody.
 • 2010-07-09 17:05 | maja89

  Prędzej "poleci" Palikot niż Kurak...

  .. Polacy zawsze przyhołubią chama, natomiast niezależna (finansowo) inteligencja i sarkazm drażni endeckie geny narodowe.
 • 2010-07-09 17:15 | abmiros

  Zostawic Palikota w spokpju.

  Cytuje z artykulu: "Zdaniem publicysty wypowiedź kontrowersyjnego posła przeszłaby bez echa, gdyby nie stwierdził, że prezydent Kaczyński ma krew na rękach, co skwapliwie podchwyciły media".

  A dlaczego, kiedy stwierdzil, nie przeszla bez echa? Za co tutaj czepiac sie Palikota? Nie wolno mu myslec i mowic to co mysli i mowi wielu? Powiedzial to, co mysli wielu ludzi, w tym i ja! Organizator tego lotu ma krew na rekach, sa na ten temat jakies watpliwosci?

  To oskarzenie nie zamknie sie szybko, i nie ma szans, ze zamknie sie wyrokiem uwalniajacym organizatora tego lotu od odpowiedzialnosci za katastrofe.

 • 2010-07-09 17:36 | michal1

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  Ja mam takie pytanie? Dlaczego wszyscy wieszaja psy na Palikocie? Bo ten powiedzial, ze Kaczynski ma krew na rekach? Znak takiego pana (rowniez o inicjalach JP) z TVP, ktory publicznie twierdzi, ze premier Tusk i rzad RP maja krew na rekach? Dlaczego wiec PIS tego dziennikarzyna nie wyrzuci?
 • 2010-07-09 17:53 | szarak

  Proszę nie podejmować tematów zastępczych

  Proszę nie podejmować tematów zastępczych. Czyżby nie było nic bardziej istotnego? Podpowiadam zatem: zadłużenie Polski, zmiana ordynacji wyborczej, KRUS...
 • 2010-07-09 18:07 | Wojtek-1942

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  Dlaczego dziennikarze tak naiwnie dają się prowadzić na sznurku przez pana Palikota? Pomstują, potępiają itp. Pan Palikot jak i dziennikarze to przyznają najczęściej mówi prawdę, której inni powiedzieć nie chcą. Ale ta forma… To przecież własnie ta forma powoduje, że prawdy mówione przez pana Palikota są dostrzegane i stają się obiektem tysięcy wypowiedzi i do odbiorców w końcu docierają. gdyby powiedział to co mówi w sposób przesadnie układny to zabrzmiały by tylko raz i w natłoku różnych innych bzdurnych wypowiedzi nie zostały by zauważone. Celem takiego sposobu podawania prawdy jest właśnie przebicie się przez tłumy. I to się udaje. Nawet pięknoduchowskie oburzanie się na formę, różne fochy i parsknięcia nie zagłuszają do końca treści tych wypowiedzi i do odbiorców dociera w końcu myśl, że pan L. Kaczyński ponosi moralna odpowiedzialność za katastroę bo ponosi niezależnie od bezpośrednich jej przyczyn.
  Z poważaniem W.
 • 2010-07-09 18:30 | micjur

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  Zasłona dymna.Czy ktoś interesuje się obszarami biedy popegerowskiej ?,dalszym przerzucaniem obowiązków państwa na obywateli (teraz tylko 5h opieki przedszkolnej płaci państwo,resztę mają zapłacic rodzice),olbrzymimi stratami skarbu państwa np w wyniku idiotycznego zakupu Możejek ? itp,itd.
  Palikotyzacja dyskusji powyborczych,przedwyborczych i wszelkich innych ma jawnie na celu przykrycie brudnych spraw istotnych dla bytu państwa i jego obywateli. W tym walki buldogów pod platformerskim dywanem.Nie martwię się o Palikota.To duży chłopczyk ,bywały w polityce.Byc może wie za dużo.Ustalą cenę i dobiją targu.Szanownych dziennikarzy tak ogniście zaangażowanych w tą pasjonującą historię nie mam zamiaru podejrzewac o świadomy udział w tej hucpie ale smrodek się unosi.
 • 2010-07-09 18:48 | tulipanek

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  co stało się z tym poważnym kiedyś tygodnikiem Polityka? zamiast rzeczywistymi problemami państwa, ludzi, zajmują się marnym politykiem, który na oślep obraża (dla samego obrażania) SP Prezydenta i jego brata. Co z jego komisją Przyjazne PAństwo? komu ta komisja pomogła. To jest w końcu poseł, któremu płacą z naszych podatków, a on się bawi naszym kosztem.
 • 2010-07-09 19:02 | Adam 2222

  Dodać trzeba że główna przyczyna nagonki w PO jest wywiad w NIE gdzie Palikot stwierdza że jest lewicowy


  i to dzięki niemu, PO steruje się bardziej na lewo (i dostaje glosy lewicy).

  Tygodnik NIE jest tak obrzydliwy, że cytowanie z niego nie przechodzi Styropianowi i królikom przez pióro.
  Choć zawzięcie czytają by dowiedzieć się co tak naprawdę w trawie piszczy.
  Zdarza się, że przerobione informacje "niezależni dziennikarze" podają jako swoje.

  P.S.
  A fe, jak mogłeś o biedzie popegeerowskiej wspomnieć?
  Dobrze, że nic o kilku milionach głodnych i pozbawionych szans życiowych dzieciach nie wspomniałeś.


 • 2010-07-09 21:58 | ABb

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  Szkoda, że nikt nie zauważa, że to PiS pierwszy raz użyło słowa "krew na rękach" i nie spotkało się to z żadnymi konsekwencjami.
  A "męczeńska śmierć" brzmi słusznie? Jest bzdurą!
  Wszystkim Palikot nie pasuje, bo okazuje się, że Polacy wolą bzdury i kłamstwa w kiepskim wydaniu niż prawdę w ostrym. Żenada.
 • 2010-07-09 22:20 | jotkaes

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  Kto pamięta wypowiedzi Gowina ( typowe dla Krakusów "austryjackie gadanie"), Schetyny, Nowaka itp. mimo, ze są bardzo składne, grzeczne,ułożone ?
  Bardziej zapadają już w pamięć głupoty wypowiadane przez wyznawców Jarkacza Bardzo spodobało mi się określenie, że wszyscy kandydaci mieli swoich wyborców a Jarkacz ma swoich wyznawców. Tam gdzie budzi sie wiara zasypia rozum! O własnym guru należy tylko z uwielbieniem i na kolanach a wszystkich jego krytyków trzeba zniszczyć mieczem i wypalić ogniem. Elita PO panicznie boi się fanatyzmu PIS-iorów a tylko jedyny Palikot ma odwagę głośno i dosadnie nazwać rzecz po imieniu. No może jeszcze do tego dodać Wajdę, Niesiołowskiegom Kutza czy Bartoszewskiego.
  W związku z nienazywaniem " rzeczy po imieniu" przypomniała mi sie autentyczna historia. Babcia pewnego małego chłopca uważała , że nie wypada, by dziecko mówiło "chcę mi się kupę" i kazała mu mówić, że "chce zrobić gałeczkę". Pojechał do drugiej babci i gdy poczuł potrzebę wołał do niej, że " chce gałeczkę". Babcia dała mu jakąś kulkę do zabawy ale on woła swoje. Babcia wyszukuje różne gałki, kulki itp. by uspokoić wnuka a on coraz natarczywiej woła o "gałeczkę". Skończyło się tym, ze babcia się zdenerwowała a wnusio zes ...ł się w gacie. !
 • 2010-07-09 22:32 | jotkaes

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  Jeśli komuś jakiś temat nie odpowiada nie musi go czytać. Jest tyle różnych ważnych i ważniejszych spraw i dla każdej może znaleźć się miejsce.
  A co do komisji Przyjazne Państwo - non Hercules contra plures !
  Najlepsze pomysły i idee padną przy bierności czy wręcz oporze tych, którzy mają opracować stosowne przepisy i procedury, wdrożyć je i stosować.
 • 2010-07-10 11:26 | Sybirak

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  Najbardziej boli PRAWDA, a Palikot ją wypowiedział. Potem boli bardzo bycie zdolniejszym, bystrzejszym, inteligentniejszym, a Palikot takim jest, więc ci gorsi ibardziej tchórzliwi zrobią wszystko, by dopasować go do średniej. Może go jeszcze nie wyrzucą, ale jak Kurskiego, zawieszą na kilka miesięcy. Szkoda, bo z tą katastrofą miał rzcię w 100%.
 • 2010-07-10 15:27 | tulipanek

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  konfabulujesz. Pierwszy raz to zdanie powiedział anonimowy człowiek, którego nikt nie zna.I powiedział to w emocjach. Nikt nie będzie brał odpowiedzialności za wypowiedzi osób anonimowych, których nie znamy. Natomiast Palikot to osoba publiczna.Nikt z PiS nigdy nie powiedział o krwi na rękach.
 • 2010-07-10 15:29 | tulipanek

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  co to za wytłumaczenie? wychodzi na to,że jak ktoś jest bezczelny i chamski to znaczy,że mówi prawdę? kontrowersyjność (a raczej chamstwo) nie jest równoznaczna z prawdą.Jak ja powiem, że ktoś jest głupi, złodziej itd to znaczy, że to prawda, choćby ta osoba była krystalicznie uczciwa? I nie obrażaj ludzi inteligentnych i wykształconych. Tacy ludzie gardzą Palikotem.
 • 2010-07-10 17:33 | ewkas

  Re: tulipanek

  Tulipanku, Palikot jest JEDYNYM posłem w Sejmie, który od razu zrezygnował z diet, więc nic mu nie płacimy z naszych podatków. W przeciwieństwie do "zawodowego posła" /co za bezczelne określenie!/ Jarosława Kaczyńskiego, który doi Polskę od 20 lat, bawiąc się naszym kosztem, bo efekty jego pracy są bardziej, niż żałosne. I jeżeli stwierdzenie wynikające z prostej logiki nazywasz obrazą SP /?/ prezydenta i jego brata, a chyba chodzi ci zwłaszcza o tego brata, to zaprzeczasz oczywistym faktom. Wszystko wskazuje na to, że nastąpiła "powtórka z Tbilisi", tylko albo pilot okazał się bardziej uległy, albo to dowódca wojsk lotniczych z przyzwoleniem prezydenta poprowadził samolot do końca. Chęć postawienia na swoim wygrała ze zdrowym rozsądkiem, "podejmowanie decyzji" nastąpiło po rozmowie telefonicznej z bratem, więc i on ponosi za nią odpowiedzialność.
  Mówią, że im większe poczucie winy, tym większy pomnik stawia się zmarłemu.
  Ale żeby aż Wawel ?
 • 2010-07-10 17:56 | hynio

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  Być może i nawet nie był to podstawiony aktor, ale przecież ktoś tego człowieka na wizję wpuścił, ktoś temu człowiekowi nie zadał pytań żeby sprecyzował swoje myśli i oskarżenia. Oszołomy są zawsze i wszędzie, a jednak TV pokazuje ich tylko selektywnie.

  PiS płacze, bo kiedyś to Jaro, Kurski i drużyna byli mistrzami świata w brutalnej walce, dziś przy Palikocie, Niesiołowskim i Kutzu, takie osoby jak Brudziński, Kurski, Jakubiak albo Wróbel wyglądają jak ministranci i dzieci Maryi.
 • 2010-07-10 21:35 | Paweł

  Re:

  Czytam Państwa opinie i mam wrażenie, że czytam forum na Onecie. Pozdrawiam.
 • 2010-07-10 22:53 | bvv

  Smolensk: wszystko zostaje w Rosji..

  Samolot i wszystko co w nim było, od taśmy w pokładowym rejestratorze danych, po złoty zegarek prezesa NBP, przechodzi automatycznie na własność Federacji Rosyjskiej.
  Bo z tego co powiedział p. Siergiej Iwanow, obecnie wicepremier FR, a przedtem oficer KGB od 1976 roku, wynika, że w ogóle nic nam nie oddadzą.
  Wygląda na to, że zgodnie z najczarniejszymi scenariuszami największych oszołomów, w Rosji zostaje wrak Tupolewa, trzy rejestratory danych, w tym jeden rozkodowany w Warszawie, a potem odesłany z Warszawy do Moskwy, oryginalne nośniki danych z tych rejestratorów, broń i amunicja poległych BOR-owców, telefony satelitarne, złoty zegarek śp. prezesa NBP pana Sławomira Skrzypka, i cała kupa innego dobra?
  Czy to są przedmioty ukradzione, czy też ich status prawny jest taki sam jak niemieckich dzieł sztuki, mianowicie to są trofieje, a w razie potrzeby Duma może uchwalić, że te wszystkie fanty są trofiejne, czyli sprawiedliwie rosyjskie, i na wieki wieków ich święta własność, a kto na nią rękę podniesie, temu ją władza radziecka obetnie? Jak się księguje własność państwową wydatkowaną w taki sposób? Bo to, wicie, rozumicie, taki Glock 19, jakich borowcy mieli siedem, to tu w sklepie niedaleko kosztuje jakieś $600 za sztukę. Czy w BOR zaksięgują: “piszi: propało”? Rozumiem rownież, że jako materiał z przeproszeniem dowodowy dostaniemy stertę kserokopii po rosyjsku, z ojcowskim przypomnieniem, że jak nam zależy, to se możemy je sami przetłumaczyć z powrotem na polski?
  Natomiast skonfiskowane zdjęcia, filmy i nagrania dziennikarzy z lotniska Siewiernyj, nagrania kontrolne z wieży w Smoleńsku, nagrania kontrolne z tego tajemniczego centrum kontrolnego w Moskwie, z którym wieża podobno rozmawiała, nagrania rozmów wieży z tajemniczym Iłem-76, rozmowy wieży z tym równie tajemniczym gościem który najpierw coś zrzucał, a potem odlatywał na wschód – tego, jak rozumierm, nie możemy dostać, bo nie tylko że tych rzeczy nie ma, ale nigdy ich nie było?

  Państwo polskie zdało egzamin. Z rosyjskiego.
  I co? I nic.
  Niedługo inauguracja prezydentury zwolennika egzaminatorów.
  I co? I dalej nic.

  Egzaminatorzy o ile wcześniej nie wiedzieli, to teraz już wiedzą, że w gębę Polakom napluć to mały pikuś, fraszka niegodna wspomnienia. Można im na głowę narobić, a przytrzymają, żeby nie spadło. ( ze strony www.Smolensk-2010.pl )

  http://smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html
 • 2010-07-11 19:58 | maja89

  Ależ chwała Bogu że ten złom zostanie w Rosji !! Jeszcze ja mam z podatków płacić za ściąganie tego badzewia do Polski,

  .. jak rozmumiem jako budulca na Ołtarz Narodowy Prezydenta Tysiąclecia.
  Napij się koleś i po mszy św daj no lepiej komu w papę..
 • 2010-07-11 20:50 | falafel

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  A na jakiej podstawie twierdzisz, że Lech Kaczyński ma krew na rękach. Czyżbyś dotarł do jakichś sensacyjnych materiałów? A może to tylko kolejna wersja ciemnej wiary, ciemnego człowieka nie poparta żadnymi faktami a wzmagana przez zwyczajną, niską niechęcią...
 • 2010-07-11 20:53 | falafel

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  A jakaż to prawda? Kolejna osoba, która ma dostęp do nowych sensacyjnych materiałów wyjaśniających w stu procentach przyczyny katastrofy? Czyżby Palikot również je widział? A może to po prostu kolejna fala głupstw i chamstwa wydalanych przez małych nienawistników? Bez dowodów twierdzenia o winie Kaczyńskiego są kolejną wersją ciemnej wiary, ciemnych, powodowanych ciemną niechęcią karzełków.
 • 2010-07-11 20:56 | falafel

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  I jeszcze jedno - historia dowiodła nieraz, że myślenie tzw. wielu rzadko kiedy miało coś wspólnego z rzeczywistością. Np. gdy naziści startowali w wyborach, wielu uważało, że Hitler to zbawca Niemiec przed żydowską nawałą. Cóż, jeśli dysponuje się odpowiednim, ideologicznym ładunkiem niechęci, to i dowody nie są potrzebne. Ciemny lud - odmiana liberalna, sposób postrzegania rzeczywistości ten sam co u ciemnego ludu w wersji konserwatywnej.
 • 2010-07-11 21:00 | falafel

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  Dorobił się tyle na podatkowym kombinowaniu i oszukiwaniu żony przy podziale majątku, że rezygnacja z drobnych w postaci diet itp. była z jego strony zagrywką mało kosztowną zaś, sądząc po Twoim naiwnym optymizmie i wielu wielbicieli tego osobnika, wielce zyskowna w sensie propagandowym.
 • 2010-07-12 11:58 | andriu

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  a niech poleci to zacznął sie robienie sobie nawzajem jakieś uwagi a wszystko się wyda co PO zrobiła podczas wyborów prezydenckich a Palikot założy nową partie i na tym się zakończy a tak na margineśe to PO zamiata pod dywan afere hazardowął a dużo zrobiła przekrętów
 • 2010-07-12 20:55 | jerry111

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  "Natomiast skonfiskowane zdjęcia, filmy i nagrania dziennikarzy z lotniska Siewiernyj, nagrania kontrolne z wieży w Smoleńsku, nagrania kontrolne z tego tajemniczego centrum kontrolnego w Moskwie, z którym wieża podobno rozmawiała, nagrania rozmów wieży z tajemniczym Iłem-76, rozmowy wieży z tym równie tajemniczym gościem który najpierw coś zrzucał, a potem odlatywał na wschód – tego, jak rozumierm, nie możemy dostać, bo nie tylko że tych rzeczy nie ma, ale nigdy ich nie było?"

  Coz, to tylko kolejny "oszolom" na forum... Wyglada na to, iz Polska
  stala sie teraz swiatowym centrum oszolomstwa i zwolennikow "teorii spiskowych"!
 • 2010-07-13 13:22 | ma-ryja

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  bvv napisal:Bo z tego co powiedział p. Siergiej Iwanow, obecnie wicepremier FR, a przedtem oficer KGB od 1976 roku, wynika, że w ogóle nic nam nie oddadzą.

  jak to nam? Komu? tobie i mnie? uwolnij sie czlowieku od tego kolektywnego myslenia. Chyba, ze chcesz sie osobiscie wzbogacic? ja nic nie chce i uwazam, ze sledztwo prowadza odpowiednie osoby na zlecenie rzadu, czy kogo tam. Bo nie moze tak byc, ze kazdy, kto sie czuje do tego powolany prowadzi sledztwo na swoja reke, jak to chca niektórzy z pissu, powodujac chaos i siejac zamet.
 • 2010-07-13 15:39 | jotkaes

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  Wrzeszczycie, bo boicie się, że prawdą może okazać się, wersja wydarzeń, o jakiej słyszałem plotki. Skoro różne fantastyczne teorie wygłaszano pozwolę ja przedstawić wymyśloną przez siebie.
  W noc przed wylotem LK urządza przyjęcie dla przyjaciół do późna w nocy, aż wreszcie p.Maria wygania ich spać ( mówił o tym A. Bielan w Śniadaniu w Trójce 10.04.2010 - ale on jak zwykle zaprzeczy albo powie woje "błagam ..!!". Stąd spóźnienie na samolot a nie wyluczone , że i "stan wskazujący na spożycie".
  Przed Smoleńskiem pilot melduje, że na lotnisku są bardzo trudne warunki i odradzają lądowanie. LK dzwoni do brata dominującego a ten każe lądować za wszelką cenę.Jednocześnie informację tę dostaje A. Maciarewicz, który jest już na miejscu i zaczyna wrzeszczeć, że to Ruski nie chcą dopuścić do wylądowania prezydenta, by uniemożliwić mu udział w uroczystościach ( presja na Rosjan). Pilot podchodzi nad lotnisko i stwierdza, że wylądować się nie da, co oczywiście dociera do LK, który wysyła Błasika i Szczygłę, by przekonali pilota do lądowania. Trwa kłótnia aż wreszcie wkurzony pilot rzuca Błasikowi - "jak jesteś taki pewny, to sam siądź za sterami !!!"
  Na to Szczygło ( pewnie zawartość małpeczek jeszcze nie wywietrzała) daje pilotowi " w ryj". Wściekły, wyprowadzony z równowagi pilot pilot siada za sterami i z desparacją, myśląc " jak chcecie to macie !!!" schodzi do lądowania bez wzglądu na sygnały systemów pokładowych(to tłumaczy, dlaczego w ostatnich minutach I-szy pilot wcale się nie odzywa). Jak się skończyło wszyscy wiemy. Czy ta wersja jest mniej prawdopodobna, biorąć pod uwagę fakty jakie znany, charakter " aktorów " tego przedstawienia i własne doświadczenie życiowe.
 • 2010-07-15 11:20 | Stanislaw karpinski

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  Na podstawie wypowiedzi Gazdy "Prorok albo co?"
 • 2010-07-20 16:46 | mak

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  Palikot powinien założyć własną partię polityczną.Będzie to partia oparta na prawdzie.Będzie to realna siła mogąca przeciwstawić sie ciemnogrodowi PiS'u i
  Kościoła.Oceniam ją skromnie na ok 20% wyborców.W PO Palikot się już dusi.Ma już dość polityki uległości Tuska.Niech wreszcie będzie ktoś za kim mógłbym zagłosować, ja jak i wiele milionów Polaków.Mam już dość jałowych dyskusji w telewizji.Publicznej już dawno nie oglądam.Mam wrażenie iż kanały publiczne mówią jezykiem dla kompletnych debili.Z kolei takiej np.TVN24 chodzi o wrzawę w eterze poprzedzielaną reklamami,od tego mnie już głowa boli. Mistrzem robienia wrzawy w TV jest Rymanowski.Zaprasza zawsze kota i psa,jeden wrzask a on siedzi i ręce zaciera.Mam odczucie, iż większości dziennikarzy zależy na robieniu nieustannej wrzawy która zainteresuje motłoch.Inne wrażenie to język polityków.Czy oni mówią do ludzi normalnych czy do debili.PiS mówi tylko do debili i ciemnogrodu.Ze zdumieniem patrzyłem w TV jak Macierewicz i kilku jego kolegów mówili o założeniu (ok.100 posłów debili)jakiegoś grona mającego coś wyjaśniać w związku z katastrofą smoleńską.Czy ci posłowie zidiocieli.Czy mamy Parlament idiotów.Ludzie !! była katastrofa lotnicza za która odpowiada Lech Kaczyński i jego świta.Trzeba to wyrażnie powiedzieć.Trzeba też głośno powiedzieć iż Lech Kaczyński nie jest godzien Wawelu.
  Pycha J.Kaczyńskiego jego rodziny,Dziwisza oraz podstępny pochówek na Wawelu,podzielił Polaków.W tych dniach przecierałem oczy ze zdumienia jak Tusk mógł do tego dopuścić.Jak można było dopuścić do takich manipulacji.Nie można patrzeć biernie jak oszołomy rodzaju Kaczyńskich kalą Wawel ,nasze święte miejsce.To nie jest miejsce dla ludzi małego serca.Kaczyńskim zależy tylko na władzy ,korycie i kasie.Za Boną należy zakrzyknąć basta! koniec!.Panie Januszu dość tego.Niech się pan nie lęka, ma Pan dużą siłę za sobą,ludzi takich jak ja ,którzy dziesiątki lat spędzili na kształceniu się ,mają swoje przekonania oparte na wieloletnich obserwacjach życia politycznego.Żyjemy w Polsce ,która jest ojczyzną naszych przodków.To musi być miejsce tak samo nowoczesne jak kraje starej Europy.Koniec polityki skierowanej tylko dla gawiedzi i debili.
 • 2010-07-22 12:41 | zly

  Re:Czy poleci głowa Palikota?

  I co z tego?Onet to tez jest jakas reprezentacja polskich internautow.Taka widac natura Polakow,ze musza obrzucac sie blotem.Widac to zwlaszcza po naszych politykach.