Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Super pomysł !

(1)
2010-07-16 11:22 | tkw
Jak podaje onet.pl:
"Główny Urząd Statystyczny w ciągu kilku lat zacznie zaliczać do PKB wartość nielegalnej produkcji, czyli tzw. szarą strefę - informuje GUS. Według Instytutu Badań nad Gospodarką Rynkową, zmiana taka poprawi relację długu do PKB."

TKW: GENIALNE ! To się nazywa "kreatywna księgowość" ! Parę lat temu była taka afera w USA ale wg mnie to "pikuś" przy tym, co chce zrobić GUS. Już widzę, jak to będzie liczone, ci z szarej strefy na pewno podadzą GUS-owi odpowiednie dane, no bo przecież GUS nie będzie sam ich wymyślał ...

No i problem zadłużenia Polski został rozwiązany - za dużo wobec PKB ? No to pomnożyć PKB przez 2, będzie dobrze ? Za mało ? No to przez 3 ...

Kiedyś, za PRL, opowiadano mi, że była jakaś ustawa która przyznawała coś tam budżetówce raz w roku. Ale wadza chciała służbom mundurowym dać więcej, tylko niezręcznie było zawrzeć to jawnie w ustawie. Więc wymyślili w drodze rozporządzenia, że rok w służbach mundurowych trwa 100 dni. GENIALNIE PROSTE ! Brawo GUS !