Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy każda religia jest na słowo honoru ?

(3)
2010-07-18 19:57 | dominata
Bo według wiedzy świeckiej jest dogmatem i doktryną.
 • 2010-07-27 09:25 | camel

  Re:Czy każda religia jest na słowo honoru ?

  Ale o co pytasz? Ta, każda religia jest wymysłem człowieka. Nie istnieje nic, poza przewrotnymi konstrukcjami myślowymi, co by wskazywało na jakikolwiek pierwiastek prawdy związany z religią. Ot, taki zbiór bajek i kłamstewek będący plasterkiem na lęki ludzi prostych, dziecinnych.
 • 2010-07-27 13:27 | dominata

  Re:Czy każda religia jest na słowo honoru ?

  "Ale o co pytasz? Ta, każda religia jest wymysłem człowieka. Nie istnieje nic, poza przewrotnymi konstrukcjami myślowymi, co by wskazywało na jakikolwiek pierwiastek prawdy związany z religią. Ot, taki zbiór bajek i kłamstewek będący plasterkiem na lęki ludzi prostych, dziecinnych. "
  Biblia źródłem wiedzy, wiary i świadomość,bo jest zbieżna z fizyką teoretyczna,która wskazuje na twórczy umysł Boga. Przyczynę istnienia świata materialnego, umownie zwanego.