Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

rocznica haniebna

(4)
2010-07-21 14:40 | toja1945


Ludzie!!!
Mija rocznica pacyfikacji kupców z KDT przez bandę najemników przy aprobacie policji rządowej. Gdyby w Polsce Ludowej tak zniszczono ludzi to „sowiety” *ogłosiłyby święto żałobne A teraz cisza.
Protestuję i protestujcie!!!

„sowiety”* - pejoratywne określenie Rosji Radzieckiej (skopiowane z angielskiego); a także określenie ludzi go używających
 • 2010-07-21 21:43 | tkw

  Re:rocznica haniebna

  A co się tam zdarzyło przez ten rok, poza usunięciem kupców ?
 • 2010-07-21 23:05 | micjur

  Re:rocznica haniebna

  Z powodów estetycznych nie żal mi KDT-koszmarka w centrum stolicy.Toja1945 - jeżeli ten sufix "1945" ma jakieś konotacje historyczne - wykazuje się "haniebną" ignorancją odnośnie terminu "sowiety".Otóż "sowiecki","sowiety" oznacza po rosyjsku "radziecki","rady" i nie ma nic wspólnego z angielszczyzną.Angielski termin "Soviet Union" to brytyjska adaptacja nazwy ówczesnego państwa.Mam wrażenie ,że protest przeciw pacyfikacji kupców z KDT jest tyle samo wart co wiedza Toji odnośnie realiów ówczesnej epoki.
 • 2010-07-23 15:04 | Muchor

  Re:rocznica haniebna

  Kompletna bzdura. Był prawomocny wyrok sądu i koniec sprawy. I tak za długo czekano z usunięciem "kupców".