Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wspólny komunikat w sprawie krzyża przed Pałacem Prezydenckim

(1)
Wspólny komunikat Kancelarii Prezydenta RP, Kurii Metropolitalnej Warszawskiej, Duszpasterstwa Akademickiego Kościoła św. Anny w Warszawie oraz organizacji harcerskich:
 • 2010-07-21 19:19 | doradca

  bałagan wokół krzyza, odkad dzieci biora się za politykę

  Tak to jest kiedy dzieci biora sie za polityke , a chłopcy z BOR-u potrafia sie tylko modlic , bo nie wiedza po co ich tam postawiono.

  Spontaniczne stawianie krzyża przez harcerzyków na terenie Kancelarii Prezydenta RP? Gdzie my zyjemy. Za co płacimy BOR-owcom zajmującym sie ochrona siedziby Prezydenta RP? Teraz dopiero BOR stwierdziło ,ze ten Krzyż przeszkadza? Kto wpuscił na teren siedziby głowy panstwa RP harcerzyków. Czy juz przesunieto tych nieodpowiedzialnych funkcjonariuszy BOR-u do roli "krawęzników" w Komendzie Powiatowej w Końskowoli, bo pokazali ,że do ochrony gmachów najwyśzych władz w stolicy oni i ich dowódcy sie nie nadają.
  Wielka czeka praca premiera Tuska i Prezydenta Komorowskiego ,zeby przywócic jaki taki ład w tym Panstwie, w którym harcerze wyznaczaja miejsca dla symbolu świetości , a Kościół Katolicki zajmuje sie zohydzaniem wiernym katolickiego kandydata, pochodzacego do tego ze starej polskiej arystokratycznej rodziny, mającego wśrod przodków kardynała.

  Na razie rzadzi ulica i ten , kto głośniej krzycząc sterroryzuje ludzi kulturalnych. BOR-owcy , którzy dopuscili do zrobienia z Pałacu Prezydenckiego hotelu dla powinowatych sp Panstwa Kaczynskich? Chcemy Polski jako panstwa zorganizowanego i rzadnego . Spontanicznośc jest dobra na imieninach u cioci Kloci.

  Dośc błednego hasła " Bądz madry ustąp głupszemu", bo nam sie ta głupota bardzo rozpleniła. Czas juz powiedziec dość !