Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Liga Mistrzów znów nam ucieka

(5)
Jeśli we wtorek Lech Poznań zagra ze Spartą Praga tak jak z Interem Baku, Liga Mistrzów na kolejny rok pozostanie naszym wielkim niespełnieniem.
 • 2010-07-22 22:50 | jotkaes

  Czym się przejmować ?

  Nie chodzę na mecze polskiej ligi piłki nożnej, nie oglądam żadnych transmisji z meczy piłkarskich - nie obejrzałem nawet żadnego meczu niedawnego Mundialu. Lubiłem za to chodzić na mecze naszego C-klasowego LZSu gdzie grali chłopacy dla własnej satysfakcji a nie dla pieniędzy. Tak samo nie cierpię sportów walki, w których zasadą jest to, że wygrywa ten, kto wyrządzi przeciwnikowi więcej krzywdy i sprawi więcej bólu !
  Pocieszające jednak jest to , że "lud" nie żąda walk gladiatorów ( przebój sezonu - Tusk kontra Schetyna z Jasrkaczem w roli cezara ) lub rzucania tych, co nie wierzą w zbrodnie smoleńską lub nie zgadzają się na beatyfikcję LK lwom i innym dzikim zwierzętom na pożarcie.
 • 2010-07-22 23:23 | andy

  Re:Liga Mistrzów znów nam ucieka

  No i racja - jedyny prawdziwy sport to sport amatorski, reszta to po prostu zawód, sposób zarabiania pieniędzy.
 • 2010-07-22 23:46 | jotkaes

  Re:Liga Mistrzów znów nam ucieka

  Dodam jeszcze - w wielu przypadkach przesadnie wielkich pieniędzy !!!
  Czy intelektualny niedorozwój, który posiadł małpią zręczność w operowaniu piłką jest sto razy więcej wart, niż np. naukowiec pracujący nad nowych lekiem stwarzającym przełom w leczeniu nieuleczalnych dotychczas chorób ?
 • 2010-07-23 09:10 | tkw

  Re:Liga Mistrzów znów nam ucieka

  Bo o wszystkim decydują media, głównie telewizja. Bezmózgowiec dobrze rzucający piłką jest do pokazania w telewizji a naukowiec nie. Telewizja potrzebuje tzw. "gwiazd", im kto głupszy ale z bardziej odlotową fryzurą, tym lepiej.
 • 2010-07-23 19:12 | andy

  Re:Liga Mistrzów znów nam ucieka

  Masy biernych oglądaczy potrzebują taniej i prostej rozrywki. I TV doskonale tę "misję" wypełnia. Większość meczy piłki nożnej nudna jest niczym kolejny odcinek jakiegoś M jak cośtam - ale kreuje się to na "świetne, pełne akcji widowisko" które "musisz obejrzeć". I oglądają. Narzekają , ale oglądają.

  Ja też zresztą czasem oglądam sport w TV - ale generalnie tylko te dyscypliny które sam uprawiam lub uprawiałem. Zawsze można się czegoś nauczyć od lepszych. ;)