Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Game over artykuł Pani Aleksandry Lipczak

(2)
2010-07-24 22:14 | antifa24
Witam!
Chciałabym zwrócić uwagę na błąd w artykule Pani Lipczak "Game over" z nr 30 Polityki (24 lipca). Napisała Pani:"Andres Iniesta, który strzelając decydującą bramkę oddaje hołd zmarłemu przyjacielowi Ikerowi Casillasowi, a potem w euforii całuje swoją dziewczynę na oczach całego kraju (...)".
Wiem, że nie piszę o głównym założeniu tego artykułu, ale jako wierna fanka hiszpańskiego futbolu, muszę zwrócić uwagę na kilka błedów w tym jednym zdaniu... a raczej jego połowie ;)
Po 1 Andres Iniesta w finałowym meczu Mistrzostw Świata miał koszulkę z napisem:"Dani Jarque siempre con nostros", poświęconą zmarłemu przyjacielowi o nazwisku właśnie Jarque, nie Casillas...
Po 2 Iker Casillas, fenomenalny bramkarz reprezentacji Hiszpanii, dzięki Bogu żyje i ma się dobrze, o czym świadczy jego znakomita forma na mundialu ;)
Po 3 "ucałowana na oczach całego kraju dziewczyna", hiszpańska dziennikarka Sara Carbonero, jest życiową partnerką ŻYJĄCEGO ;) Casillasa, a nie strzelającego decydujące bramki Iniesty ;)
Pomijając te malutkie błędy, cały artykuł jest bardzo ciekawy.
pozdrawiam serdecznie Autorkę i wszystkich zainteresowanych:)