Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pyszna informacja

(1)
2010-07-28 22:24 | tkw
Na onet.pl pojawił się news:
"
Szefowie niemieckiej piłki doszli do porozumienia z przełożonymi Centralnej Rady Muzułmańskiej. Na jego mocy w specjalnych warunkach piłkarze mogą powstrzymać się od postu podczas świętego miesiąca Islamu - ramadanu.

Środowa decyzja może stanowić przełom w sprawie piłkarzy muzułmanów, którzy w czasie ramadanu muszą pościć od świtu do zmierzchu. Stanowi to poważny problem, bowiem znacząco wpływa to na formę zawodników. W zeszłym roku władze FSV Frankfurt wystosowali oficjalne ostrzeżenie dla trzech swoich graczy, którzy odmówili przerwania postu.

Według nowych ustaleń popartych przez centrum teologiczne Islamu Al-Azhar, jeśli piłkarza obowiązuje kontrakt, który jest dla niego jedynym źródłem utrzymania, a post może wpłynąć na jego występy, ten może od niego odstąpić.
"

TKW:
1. Okazuje się, że mamona jest silniejsza od zasad wiary nawet w islamie ! Dla kasy można nie pościć ...
2. Każdy muzułmanin musi się pomodlić 5 razy dziennie. No to chciałbym zobaczyć np. bramkarza, który zamiast bronic karnego rozkłada dywanik i skłon głową do ziemi.
3. Może doczekam czasów, gdy reprezentacja Niemiec zamiast śpiewać "Deutchland Deutchland uber alles" zawoła chóralnie "Allach akbar" ! A może wcześniej doczekam tego względem reprezentacji Francji (zamiast "Marsylianki" ...). A może Holandii lub Anglii ? Czy w reprezentacji Polski jest już muzułmanin ? Jeśli nie ma, to co na to zwolennicy parytetów ?!