Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kryzys państwa demokratycznego!!!!!!!!!!

(2)
2010-08-03 15:22 | efffe
To co się dziś wydarzyło przed pałacem prezydenckim jest porażką państwa demokratycznego, jest to najpoważniejszy kryzys od 1989. Państwo POLSKIE przegrało z garstką fanatyków,polskie organy władzy nie stoją już na straży konstytucji i prawa. Platforma nie nadaje się do rządzenia. Podstawy demokratyczne PAŃSTWA POLSKIEGO poważnie zagrożone przez pseudo katolików których boi się obecnie rządząca partia. LUDZIE BIJCIE NA ALARM. POLSKA jest dla nas wszystkich a nie dla garstki tych jedynych "prawdziwych patriotów"
effe
 • 2010-08-04 00:49 | kjking

  Kryzys państwa demokratycznego!!!!!!!!!!

  ŻEBY był - Kryzys państwa demokratycznego - to na poczatku
  MUSI być PAŃSTWO
  a Polska do takiego miana jeszcze nie zasługuje
  POLSKA - to przypadkowa grupa ludzi,
  przypadkowo mówiąca tym samy językiem
  ... i nic więcej!
  Polskie organy władzy stoją na straży podstawowych
  I TYLKO podstawowych funkcji - a to za mało, żeby
  taki twór nazwać państwem!
  A twoja -garstka tych jedynych "prawdziwych patriotów"-
  NIE jest GARSTKĄ, tylko chwilami głównym nurtem polskiej
  masy ludzkiej zwanej na wyrost - społeczeństwem.