Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zamach na irańskiego uzurpatora

(1)
2010-08-04 12:38 | tkw
Dokonano "zamachu" na tzw. "prezydenta" Iranu. Ponoć ktoś rzucił granat domowej roboty, oczywiście "prezydentowi" nic się nie stało.

A mnie to się jakoś kojarzy z podpaleniem Reichstagu. Już mi żal tych, którzy stracą głowy w odwecie za ten "zamach".

Okazuje się, że na całym świecie działają podobne mechanizmy - wadza skrzętnie wykorzystuje nadarzające się okazje do rozprawienia się z opozycją, czasem krwawo (jak to będzie w Iranie) czasem bezkrwawo (jak w Polsce awanturę o krzyż). A czasem sama okazje tworzy.

Tak jak w Polsce gołym okiem widać, że to PO skrzętnie podsyca awanturę (krzyż przeniesiemy - albo nie przeniesiemy; krzyż to nielegalna instalacja - albo niech się Kościół tym martwi, itd.; rozpędziliśmy kupców z KDT - ale krzyża nie ruszymy, bo względy bezpieczeństwa, itd.) tak intuicja mi mówi, że ten śmieszny zamach to sami sobie zorganizowali - Reichstag już plonie, czas rozprawić się z "Żydami".