Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Platformo obudz sie!

(1)
2010-08-08 15:52 | doradca
Wybrano nowe władze PO. Niech przeczytaja Konstytucje w częsci dotyczacej czym jest Rzeczypospolita POlska. A potem powiedza sobie i jak popjmuja panstwo prawa , co to znaczy panstwo prawa i dlaczego państwo nasze nie spełnia tej konstytucyjnej normy. Jestesmy zmeczeni bezprawiem PiS-u i Koscioła. Obudz sie Platformo i pokaz ,ze nam ,ze potrafisz zadbac o to ,bysmy czuli sie w panstwie prawa. Inaczej bedziecie po kolejnych wyborach sprzatac biurka.