Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

krzyż ab ovo

(2)
2010-08-11 07:53 | toja1945


Tokfm 10.08.2010 wywiad z europosłem P. Kowalem, że:
1. Tak jak ogół, P. Kowal uznał początkowy postulat prezydenta dot. przestrzeni przed pałacem (krzyż) jako wypowiedz niezręczną. P. Kowal dotychczas miał do czynienia z prezydentami, wypowiadającymi się zręcznie, będącymi za a nawet przeciw, którzy nie chca ale muszą, walczących o krzesło, dla wszystkich Polaków (też). Przekracza wyobraznię, że dla Prezydenta jest to po prostu sprawa do wykonania przez tych, których dotyczy. Prezydent nie jest od roboty i naganiania do czynu nieporadnej policji, leserów i miglanców z magistratu i marnych polityków. Prezydent nie jest po prostu do tego wyposażony. Czeka na normalizację przestrzeni pałacowej.
Czy tak jest naprawdę? Chciałbym.
2. P, Kowal mówi, że spotkałby się z Prezydentem i załatwiłby temat.
Tu ciśnie się powiedzenie W. Gomółki: „konia kują, a żaba łapę podstawia”.
3. Twierdzenie P. Kowala, że temat ma załatwić kancelaria Prezydenta – idz do ptu 1. (i tak w koło Wojtek).

  • 2010-08-11 22:03 | doradca

    Re:krzyż ab ovo

    Pan Kował, ktory jest przykładem kariery na skróty czyli kumoterstwa nie jest godny wymieniac słowa Pan Prezydent Komorowski. Jesli media musza z nim rozmawiac ich sprawa. Pan Prezydent komorowski , nie musi rozmawaiac z kazdym nominatem pani komisarz PiS-owskiej w MSZ. Ten wzbudza tylko litość u dam liczacych sobie wiecej niz 75 wiosen.