Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Z życia sfer

(4)
Zeszłotygodniowa bitwa o krzyż przed Pałacem Prezydenckim pokazała, że państwo polskie nie służy już niestety nikomu.
 • 2010-08-11 14:57 | less2

  Słabe państwo?

  Kiepskie te rozważania.
  Co takiego specjalnego się dzieje aby państwo miało interweniować(po za zapewnianiem bezpieczeństwa manifestującym stronom)?Stoi kilkadziesiąt osób pod Pałacem Namiestnikowskim(dziennikarzy i agentów służb specjalnych jest tam chyba więcej)i ok .1000 osób kontr manifestuje ale znaczna część to pchające się wszędzie świry ,trochę pijaczków.Niech sobie manifestują.Jedyna szkoda to zaangażowanie policji której może zabraknąć gdzie indziej.
 • 2010-08-12 02:13 | krysta55

  Re:Z życia sfer

  mysle ze pan Premier ma racje nie wkraczajac sila w konflikt ,naszym rodakom daleko jeszcze do zrozumienia demokracji ,najchetniej walczyli by na szabelki ,udala nam sie przejsc bez walki po upadku komunizmu dlaczego teraz kaczynski ma nas wprowadzic do wojny domowej nie dajmy sie zwariowac
 • 2010-08-15 11:49 | marlena

  Re:Z życia sfer

  Tusze ze mial byc to artykul ironiczny, ale jesli tak, to ironia zbyt delikatna, bo na pierwszy rzut oka sprawia wrazenie taniego populizmu. I cel jest odwrotny do zamierzonego. Szkoda wielka. Natomiast, jezeli tezy sa stawiane jak najbardziej powaznie, to jest to zbyt powierzchowne.
  Generalnie sprawia wrazenie czegos napisanego na kolanie, na szybko, bo albo cos wypadalo skrobnac, albo wierszowka w polowie miesiaca znacznie ratowala budzet;))
 • 2010-08-16 15:19 | KonradK

  Re:Z życia sfer

  Zeszłotygodniowa bitwa o krzyż przed Pałacem Prezydenckim pokazała, że...

  Także pod Krzyżem, NAWET pod tym znakiem
  Polak po pysku pierze się z Polakiem

  A co do słabości Państwa - rzecz jest dyskusyjna, bo to Państwo wbrew pozorom ma przeciw sobie nie jakąś tam grupkę rozhisteryzowanych i zarazem rozmodlonych fanatyków, ono ma przeciw sobie sporą część narodu, silną i wyspecjalizowaną w manipulacjach socjotechnicznych partię opozycyjną oraz w znacznym stopniu Kościół - i wcale nie tylko Kościół "toruński", bo także znaczną część "łagiewnickiego", który jak Piłat umywa ręce, bojąc się swoich własnych owieczek.

  Najzabawniejsze jest to, że cała ta heca prawdopodobnie odbije się czkawką zarówno PiSowi, jak i Kościołowi.