Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pomysł Lewandowskiego na unijny podatek

(2)
Pomysły na unijny podatek na pewno są kontrowersyjne, ale w interesie Polski leży ratowanie wspólnotowego budżetu.
 • 2010-08-11 20:00 | tkw

  Paranoja podatkowa

  To już jest paranoja. Wszyscy rządzący, niezależnie od szczebla, jedyne co maja do zaproponowania to podniesienie podatków lub wprowadzenie nowych. Czekam kiedy zostanie wprowadzony podatek od płacenia podatków.

  To nie może trwać w nieskończoność. Potrzebna jest rewolucja, która wymiecie ten cały establishment i zacznie się nowy cykl. Na jakiś czas da się żyć.
 • 2010-08-12 22:28 | mariot

  Re:Pomysł Lewandowskiego na unijny podatek

  podatek od podrozy lotniczych? proponuje jeszcze wprowadzic nastepujace podatki:

  podatek od mycia zebow
  podatek od noszenia skarpetek
  podatek od golenia twarzy dla mezczyzn oraz od golenia nog dla kobiet

  oj...dlugo tak mozna wymyslac..a i tak bedzie to za malo dla unijnych biurokratow...juz doszlo do absurdalnej sytuacji, ze przez opodatkownie samochod wyprodukowany w Niemczech (VW) kosztuje mniej w USA niz w kraju, gdzie go wyprodukowano, choc trzeba go przewiezc stakiem przez pol swiata, zeby tam sprzedac...jak wyraznie widac wiekszosc europejskich politykow ma tylko jeden pomysl na kazdy problem swiata: podatki...no, ale jak kilkaset osob pokroju Kurskiego i Ziobry bierze sobie 5-letnie wakacje na koszt podatnikow, w czasie ktorych dostaja na reke po 100tys zlotych miesiecznie za dlubanie w nosie, to rzeczywiscie obecne i tak juz wysokie podatki pewnie nie wystarcza, tym bardziej ze parlament europejski to tylko czubek gory lodowej unijnej biurokracji