Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Smoleńska zemsta PiS

(2)
Smoleńska ofensywa ruszyła. Katastrofa i krzyż przed prezydenckim pałacem to obecnie kluczowe elementy polityki Jarosława Kaczyńskiego. Czy to eksplozja tłumionych po katastrofie uczuć? Czy przemyślana strategia partii?
 • 2010-08-11 21:53 | doradca

  Zemsta jest rozkoszą bogów

  Samo przekonanie,Jarosława,ze jest Bogiem, a jego brat wiekszy jest niz papiez Jan Paweł II nie wystarczy , aby wszyscy padli na twarz. Trzeba zignorowac to towarzystwo skoro Michałowski okazał sie jednym z nich...
  Do wojny, jak do tanga trzeba stron. Nie z kazdym mozna sie bic, nie kazdą prosimy do tanca....
  Kaczynski utracił prawa człowieka honoru. Pan prezydent Komorowski takim stawac nie musi. Majestatowi Rzeczypospolitej by ublizył, gdyby stawał takim jak Kaczyński. To sprawa dla stójkowych. Jak mówił nieodzałowany Marszałek Piłsudski,od tych spraw jest stójkowy. Nagabywany przez demokratów Mrszałek dodał" Walił was po pyskach carski stupajka i miał posłuch, to dzis bedzie was walił polski policjant i posłuch bedzie tym większy ,ze to urzednik panstwa polskiego!
 • 2010-08-15 23:08 | Waldemar

  co robili dyr. Kazana i gen. Błasik w kabinie pilotów?

  kto ich tam posłał? Od kiedy stawiamy pomniki mordercom? Dlaczego kiedy próbuję umieścić to proste pytanie na forach Onet i WP, wielokrotnie i od kilku dni, to akurat to jest nie publikowane, chociaż wchodzą inne? Kto to cenzuruje i dlaczego zależy mu na eskalacji wzajemnej agresji?