Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Forumowe referendum w temacie postawienia "państwowego" pomnika dla Prezydenta Kaczyńskiego.

(2)
2010-08-12 13:45 | skoool
Drodzy forumowicze, dziś odsłonięto (moim zdaniem w skandaliczny sposób) tablicę poświęconą ofiarom smoleńskiej tragedii.
Pytam Was tutaj o pomysł uczczenia Prazydenta Kaczyńskiego pomnikiem.
Ja jestem zdecydowaniee przeciwny temu pomysłowi, to nie był dobry prezydent.
Pozdrawiam.
  • 2010-08-16 21:31 | dziadek

    Re:Forumowe referendum w temacie postawienia

    Jak mógł być dobrym prezydentem skoro np. taki premier Tusk rekwiruje prezydencki samolot dla siebie, mało tego premier robi wszystko aby był konflikt między prezydentem a premierem zachowuje się jak troll. Ma się pretensje do św p. byłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego że odbijał piłeczkę i dął się w ciągnąć w tę grę mającą za cel zdyskredytować prezydenta L.Kaczyńskiego oraz całej jego rodziny wraz z bratem. Przecież jeśli Lech Kaczyński jako prezydent by nie reagował na zaczepki i usuwał się na bok to Tusk to by wykorzystał że Lech Kaczyński nie jest godzien być prezydentem RP więc tak źle i tak nie dobrze. A czy ma mieć pomnik uważam że tak i z podpisem że tak giną ludzie którzy sprzeciwiają się sprzedawczykom Polski.