Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co nowego w sprawie śmierci Barbary Blidy

(15)
Mimo powołania sejmowej komisji śledczej trudno wyjaśnić okoliczności śmierci Barbary Blidy. Wydaje się, że służbom specjalnym, prokuratorom i wielu politykom najbardziej zależy na tym, by sprawę umorzyć.
 • 2010-08-12 14:34 | Mak

  No właśnie!

  Organy państwa doprowadziły do śmierci człowieka i wszystko pójdzie pod dywan. I nikogo to nie interesuje. Mamy za to codzienne relacje z Krakowskiego Przedmieścia - witamy w państwie prawa!
 • 2010-08-12 16:07 | PIS-ujacy

  Re:Co nowego w sprawie śmierci Barbary Blidy

  sądzę, ze Kalisz nie odpuści. Według tego co zapowiada ma całkiem solidne przemyslenia w sprawie.
  Ruszenie tego PISlamskiego układu nie jest łatwe ale mozliwe.
 • 2010-08-12 18:38 | wladeczek

  Re:Co nowego w sprawie śmierci Barbary Blidy

  ziobro prosil o inny termin sprawy ale o tym szanowny redaktor nie wspomni,a to ze ziobro z kaczynskim nie mogli ustalic co beda zeznawac to wszyscy juz dawno wiedza poza p. redaktorem .(ziobro i kaczynski sa gluchoniemi
  ps scetyna pozywa ziobre,a le w tym samym czasie ziobro ma byc przesluchany w sprawie blidy ,to jest dopiero sztuka zupelnie jak z jakiejs powiesci franza kafki
 • 2010-08-12 21:05 | werszcz

  Re:Co nowego w sprawie śmierci Barbary Blidy


  wladeczek albo rżnie głupa, albo, co go usprawiedliwia, nim jest!
 • 2010-08-12 22:08 | Adam 2222

  Dlaczego premier Tusk nie zwolni z przysięgi państwowej osoby biorące udział w tej akcji? Dlaczego nie ma ochoty na pociągniecie do odpowiedzialności prawnej J. Kaczyńskiego za łamanie prawa?


  Dlaczego osoby biorące udział w tej akcji, zacierające ślady, niemawiające się, czyli łamiące prawo do tej pory nie odpowiedziały karnie za to i dalej pracują w spec służbach?
  Tusk rządzi już prawie 3 lata.
  Dlaczego kolega p. Blidy, Kalisz, szef tej komisji robi dużo żeby wyszło tak jak PO chce ?
  Twierdzenie ze wymiany telefonów uniemożliwia sprawdzenie kto rozmawiał i z kim jest nie prawdziwe.

  Sumując, kolega Tusk, koledze Kaczynskiemu z KOR i S, krzywdy nie zrobi.
 • 2010-08-12 22:20 | wladeczek

  Re:Co nowego w sprawie śmierci Barbary Blidy

  werszcz, pozwol mi zejsc do twojego poziomu umyslowego i zadac ci pytanie "a co ty wiesz na temat lotow ptactwa transcendentalnego ,albo na temat kulania babunow ? "
 • 2010-08-13 17:03 | marianna

  Re:Co nowego w sprawie śmierci Barbary Blidy

  Ja myślę że pan Kalisz i pani Blidy mąż nie popusci tej sprawy.Przecież Ziobro,Dorn,Kaczyński,Elkenking,,to całą Polskie chcieli wsadzić do więzienia.Nie mozna darować takim ludziom
 • 2010-08-14 12:16 | annad

  Re:Co nowego w sprawie śmierci Barbary Blidy

  też tak myślę, ale nacisk opinii publicznej i permanentne przypominanie sprawy są niezbędne
 • 2010-08-16 20:18 | senior

  Re:Co nowego w sprawie śmierci Barbary Blidy

  Komisja pod przewodnictwem pana Kalisza pracuje niemrawo i prawdopodobnie niczego nie wyjaśni. a ewidentni przestępcy będą nadal brylować po salonach.
  Myślę, że nie ma woli politycznej do wyjaśnienia tej sprawy i do ukarania winnych.Posiedzenia komisji to spektakl dla "ciemnego" ludu.
 • 2010-08-16 21:16 | dziadek

  Polska przewrotność

  Żeby z takin samym zaparciem i z taką siłą ci co tak płaczą nad śmiercią pani Barbary, domagali się dojścia do prawdy w sprawie katastrofy samolotu rządowego w Smoleńsku. Co do śmierci pani Barbary co by nie było była zamieszana w lewe interesy i sama sobie jest winna że skończyło się dla niej tak tragicznie i szkoda bo to człowiek jak każdy ale jak lamie się prawo należy być przygotowanym na każdą ewentualność. Była w areszcie i po wyjściu wiedziała co ją czeka jak wróci co jej współwięźniarki zrobią więc wykorzystała okazję i popełniła samobójstwo. A teraz znaleźli się obrońcy tylko nie wiadomo czego pani Barbary czy prawa do oszustw, kradzieży itp..
  A wszystko obwiniają PiS a co na to PO marszałkiem sejmu zostaje człowiek uwikłany w sprawę przecieku i łapówkarstwa.
 • 2010-08-17 10:45 | psr18gh

  Re:Co nowego w sprawie śmierci Barbary Blidy

  Dziadek!
  Ten areszt pani Barbary Blidy to tak na poważnie?
 • 2010-08-17 10:57 | psr18gh

  Re:Co nowego w sprawie śmierci Barbary Blidy

  Dziadek!
  Z tym aresztem pani Barbary Blidy to tak poważnie?
 • 2010-08-17 19:08 | camel

  Re:Co nowego w sprawie śmierci Barbary Blidy

  Dziadku, drogi dziadku, powinieneś być wdzięczny wszystkim tym, którzy wyrażają swą niezgodę na samowolę władzy, tajemnicze "samobójstwa" podejrzanych, bo to jest w interesie narodu. Co, kiedy zmieni się władza na niechętną dziadkom i zacznie działać podobnie? Będzie niepięknie. Powinieneś wesprzeć wszystko, co ma nam zapewnić ucziwe i transparentne rządy. A co do katastrofy samolotu: takich, co pilnują tej sprawy są tysiące. Nie musisz odciągać ludzi od zajmowania się sprawami ważnymi. Tam należy pilnować, aby endecja nie zrobiła z wypadku lotniczego następnej rozróby szkodzącej Polsce. Tu należy pilnować, aby władza nie mogła Z NAMI robić, co zechce i kiedy zechce. To o wiele ważniejsze i trudniejsze.
 • 2010-08-18 15:02 | dziadek

  Re:Co nowego w sprawie śmierci Barbary Blidy

  Przecież władza robi z nami co chce i nie żadna endecja miesza w śledztwie Smoleńskiej tylko Tusk z Putinem. Putin woli żeby w Polsce była miękka władza w stosunkach Polsko-Radzieckich a nie twardy negocjator. Co do sprawy nie żyjącej już pani Blidy to owszem jestem za wyjaśnieniem każdej sprawy, tylko że każda władza, sięga po sprawy przeciwników a swoje sprawki zamiata pod dywan, przy tym wykorzystuje media do osiągnięcia swoich celów nie zawsze politycznych jak z Schetyną. Ma człowiek ubabrane ręce w przekręcie z hazardem a co robią kolesie po linii partyjnej sadzają go w fotelu marszałka. Takich przykładów jest mnóstwo więc jak chcemy być uczciwi to zacznijmy wszystkich rozliczać za ich występki a nie robimy segregacje polityczną. Walka między PiS a PO jest walką dyskryminacji jednych nad drugich i to dziwne ale wszyscy zapomnieli dlaczego PO boi się rządów PiS-u, to samo SLD i PSL, bo cała lewica jest umoczona oraz prawie wszyscy byli solidarnościowcy ci co tak przewodniczyli w walce o dobro kraju i narodu, mają ręce ubabrane brudem po same pachy i teraz znowu krzyczą na tych co chcieli by ich rozliczyć za ostatnie 20 lat jak oni tacy uczciwi to czego się boją. Dlatego sprawa pani Blidy należy traktować jak pozostałe nie wyjaśnione i nie dokończone sprawy.
 • 2010-08-18 15:18 | dziadek

  Re:Co nowego w sprawie śmierci Barbary Blidy

  A co wywiecie o aresztach więzieniach, tam niema że ktoś był kimś chyba ze szef mafii ma kasę a część jego ludzi jest na zewnątrz i to nie bajki rodem z USA lub innego kraju. Tam wsadzą do celi i co przy dzisiejszym stanie prawa, sądownictwa i sprawiedliwości myślicie że co pod celą taką stoją strażnicy przez 24 godz i pilnują więźnia. Bo to były polityk, poseł na sejm czy niech by był byłym marszałkiem sejmu. A dostał by łomot jeśli by trafił na takich co przez niego (tak by im się wydawało) mieli takie życie że musieli uciekać się do złodziejstwa by z rodziną przeżyć. Tam nie wiele trzeba i co zgłosi ten były polityk że co w celi dostał łomot i zrobili z niego przepraszam za wyrżnie Cwela i jadał posiłek na kibelku.
  Nikt mało kto odważy się poskarżyć w więzieniu że został pobity czy zrobiono z niego cwela i tu nie musi być gwałt.
  Jeśli ktoś żyje w luksusie ma stanowisko pozycję i w życiu codziennym to on decydował co inni maja robić i nagle stanie oko w oko z więzienną rzeczywistością to gwarantuję że 90% ludzi się załamuje lub przyjmuje postawę takiego zwanego w więzieniu Git człowika, łamiąc prawo i przepisy więziennictwa.