Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nie samym krakowskim przedmieściem Polska żyje!

(2)
2010-08-19 18:25 | espoleczny
Pomijając dzisiejszy gorący medialny temat zwróćcie uwagę, że większość decyzji dot. polepszenia jakości naszego życia podejmują samorządy: drogi, kultura, edukacja, opieka zdrowotna, sport, turystyka, bezpieczeństwo. Wkrótce będą wybory ludzi, którzy zadecydują jak będzie rozwijała się moja i Wasza okolica przez koleje kilka lat, a w mediach na ten temat niemalże cisza! Wybory prezydenckie były wszędzie, a o samorządach, które mogą o wiele więcej, się nie mówi. Parę dni temu powstał portal www.espoleczni.pl gdzie można oceniać, krytykować, to co dzieje się w naszym bezpośrednim otoczeniu, samorządach i przedstawić własne pomysły swoim samorządowcom. Polecam sprawdzić co robią, co zrobili przez ostatnie lata i wystawić za to ocenę… jeszcze raz zapraszam i zachęcam do dołączenia się do espolecznych i wpływania na nasze bezpośrednie otoczenie.
Serio warto poruszać tematy, które w sposób rzeczywisty mogą wpłynąć na to co dzieje się wokół… Zajmijmy się sprawami istotnymi, bo nie samym krakowskim przedmieściem Polska żyje..
  • 2010-08-21 08:06 | dziadek

    Re:Nie samym krakowskim przedmieściem Polska żyje!

    Pierwsze czemu pan espoleczny, tworzy dwa tematy o tych samych tytułach, co temat wciskany na siłę?.
    Po drugie samorządy owszem robią, lecz bez dodatkowej kasy od państwa wiele nie zwojują. A więc bumerang czy jak to woli piłeczka wraca do punktu wyjścia czyli pytanie, czemu rząd do tej pory nic nie robi a tylko sam prowokuje do kłótni, stawia taką zasłonę dymną aby tylko społeczeństwo się nie obudziło i nie domagało się rozliczenia za czas ich rządów.