Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wirtualne życie Norberta

(2)
Norbert zgłosił olsztyńskiej policji przestępstwo: w Królestwie Shinsoo okradli Taxika. Będzie sprawa o zabór mienia wartości 900 zł.
 • 2010-08-24 20:16 | tkw

  Giercowanie

  fajnie się czyta.
 • 2010-08-25 20:35 | torsten

  ciekawy artykul, fajnie napisany!

  szczegolnie podoba mi sie usystematyzowanie i slownictwo. temat nowatorski i ciekawy. zawsze myslalem, ze jak ktos zostaje okradziony w wirtualnym swiecie, to jego strata, bo "to tylko gra". teraz rozumiem, ze pomimo iz to zabawa, to wszytsko w wirtualnym swiecie osiagasz praca i ma to realna wartosc.

  pozdrawiam autora. mam nadzieje, ze pojawi sie wiecej takich tekstow pisanych swiezym jezykiem i rownie swiezo spogladajacych na rzeczywistosc.