Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Z życia sfer

(2)
Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, nasza kolej prezentuje się coraz lepiej.
 • 2010-08-25 10:48 | Jakubbo

  Żart?

  Przypomina mi się artykuł sprzed paru lat, w którym mowa była o tym że PKP planuje utworzenie nowej sieci komórkowej.

  W związku z tym obawiam się, że felieton może okazać się mniej żartobliwy niż się wydaje....
 • 2010-08-26 12:24 | ania

  Re:Z życia sfer

  Rozbawiłby mnie ten felieton, gdyby nie to, że niedawno korzystałam z usług PKP. Jakiś czas temu spędziłam upojnie czas stojąc na jednej nodze w drodze z Poznania do Krakowa(ok 8 godzin), w towarzystwie innych równie rozanielonych podróżnych w pociągu TLK. Pan konduktor wyjaśnił nam, że kupiliśmy bilety by jechać a nie siedzieć, więc mamy być zadowoleni.
  Teraz jadąc z Gdyni do Przemyśla przezornie kupiłam bilet na I klasę. Niestety nie było ręczników, mydła a nawet wody w toalecie. Miejsce siedzące było.Podróż była długa pociąg jechał wolno, można byłoby podziwiać widoki:)ale szyby były tak brudne, że było to racze niemożliwe.Kolej powinna wykorzystać znudzonych podróżnych do sprzątana wagonu, w końcu w pierwszej klasie byłoby czysto...Żałowałam , że nie zabrałam środków czystości.