Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa

(2)
To jest news tygodnia. Edyta Górniak przestała jeść. Artystka postanowiła usprawnić nieco i podrasować rady swego dietetyka i zdecydowanie rzuciła jedzenie. Celem zabiegu jest powrót do figury z początków kariery. Edytę na parkiet „Tańca z gwiazdami” mają na noszach wnosić Kochanek z Maserakiem.
 • 2010-08-25 10:56 | Jaf

  Figuroterapia

  Pochwalony! To nie jest pozdrowienie, lecz participium perfecti passivi, określające słowa pochwały, które otrzymał Pan, zupełnie słusznie od red. Daniela Passenta i należą się gratulacje.
  Rozczulił mnie jakiś czas temu pan Marcin Prokop, wyznający Michałowi Figurskiemu źródła swojej przemiany osobowościowo-jakościowej, a zważywszy, iż Pana wkład w polską rozrywkę na jałowej niwie telewizyjno-medialnej jest zauważalny, gratuluję postępu duchowego, i tego materialnego również. I tak, przypadł Wam lepszy start, niż nam 40 lat temu. Pozdrawiam.
 • 2010-10-22 01:04 | sury

  Re:Mea pulpa

  Hi five za "Przyczynek do językoznawstwa"!