Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pani Prezydent w tvn24

(1)
2010-08-26 20:10 | toja1945

Tvn24 26.08.2010
Mądrości żydowskie nadal mogą być wzorcem do rozwiązywania najtrudniejszych problemów. Tak postąpiła Pani Prezydent Warszawy, przychodząc do TVN24 i oświadczając, żeby w temacie krzyża na nią nie liczyć. Postąpiła dokładnie tak, jak niejaki Fiszel Dunajer z Wiednia.
Gdy baron Rotszyld ogłosił, że szuka nauczyciela muzyki dla syna Dunajer zgłosił się. Prowadzący kasting kamerdyner zapytał:
- czy dobrze gra Pan na fortepianie?
- Niech mnie Bóg broni, żebym ja miał grać na fortepianie.
- Na jakich instrumentach zatem Pan gra?
- Nie gram na żadnych instrumentach.
- To po co Pan przyszedł?
- Żeby powiedzieć, żeby Pan Baron na mnie nie liczył.