Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tak w Polsce działa prawo

(3)
2010-08-27 16:17 | tkw
za onet.pl:
"
45-letni kierowca został już po raz siódmy zatrzymany za jazdę po pijanemu. Tym razem wpadł w Mysłowicach; miał w organizmie trzy promile alkoholu - poinformowała policja.
Mężczyzna wcześniej był zatrzymywany za jazdę po pijanemu przez policjantów z Katowic i Chorzowa.

13 sierpnia zatrzymali go policjanci z Mysłowic, gdy jechał polonezem ul. Szopena. Wtedy miał ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie. Ostatnio wpadł na ul. Katowickiej, gdy prowadził volkswagena passata. Tym razem badanie wykazało aż 3 promile alkoholu.

O losach kierowcy zadecyduje mysłowicki sąd. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
"
TKW: jestem za wprowadzeniem zasady prawnej, że jeśli ktoś jest po raz trzeci karany za identyczne przestępstwo, to z automatu dostaje dożywocie. Inaczej nie pozbędziemy się takich ...
  • 2010-08-30 20:57 | camel

    Re:Tak w Polsce działa prawo

    Jasne! A teraz przestań pisać i wracaj do roboty (masz robotę, czy jedziesz z zasiłku, jak większość Polaków?), bo z czegoś trzeba będzie utrzymać te miliony w więzieniach.
  • 2010-10-08 11:38 | jurand

    Re:Tak w Polsce działa prawo

    W Polsce nie ma żadnego prawa,ani drogowego,ani innego.Mogą cię rozjechać na chodniku,ulicy, przejściu dla pieszych.Chodniki służą za postoje taksówek,parkingi.Możesz się udać ze skargą do PANA BOGA!!!!W Polsce jest brak patroli na ulicach,osiedlach,parkach,dyskotekach!!!!W mieście Chorzowie psy srają na chodnikach,placach zabaw,parkach,posesjach osiedlowych.Nosimy maski bo śmierdzi z daleka.Służby porządkowe śpią w ślepych zaułkach!!!!!