Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mea pulpa

(1)
Do kin trafiła polska komedia „Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz”. Michał Koterski i Tomasz Karolak grają w niej parę gejów, którzy chcą pomóc parze przyjaciół starających się o dziecko.
  • 2010-08-27 20:38 | pattrycja

    Kupicha

    w "Gali"?, jeśli mnie pamięć nie myli, podobną opowieść słyszałam na antenie "Viva" w pewnym programie o bardzo wysokim poziomie. Pan Kupicha chwalił się, że dostał stanikiem i po dokładnych oględzinach - zabrał do domu, dla małżonki. Ta jednak prezentu nie przyjęła - może był za duży?