Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

100 lat schizofrenii

(2)
Wciąż nie można ustalić przyczyn tej choroby.
 • 2010-09-02 16:01 | brack_nazwy

  Konopie?

  Ludzie uzywali konopii do celow... roznych:), od tysiecy lat. Schizofrenia zostala opisana i sklasyfikowana zaledwie 100 lat temu i nagle konopie, ktore od okolo 100 lat sa wrogiem publicznym numer jeden w tzw."cywilizowanych" krajach, okazuja sie byc jedna z przyczyn tej choroby.
  Jasne.
 • 2010-09-03 17:00 | bzdura

  Re:100 lat schizofrenii

  stres i brak "sielanki" najgrozniejsza choroba ludzkosci.
  "nie ma problemu skoro nikt go nie dostrzega?" 300 lat temu zylismy znacznie krocej, ale nie oznacza to ze powinnismy teraz z tym walczyc.
  zarazem bedac w pelni swiadomym slow. Smiem twierdzic ze ludzi jest za duzo, i czy to "naturalnie" czy tez przepisami powinnismy te liczebnosc ograniczyc.