Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Książka Pawła Zyzaka zniknie z półek w księgarniach?

(6)
Autor zdjęć opublikowanych w głośnej biografii Lecha Wałęsy autorstwa Pawła Zyzaka domaga się wycofania książki z księgarń. Czy tym razem się uda?
 • 2010-09-04 22:49 | przeciwidiotom

  Witaj cenzuro!

  A jednak cenzura wraca. Nie mozna pracy Zyzaka zarzucic brakow merytorycznych, to szuka sie innych sposobow. Toz to ohyda!!! W jakim kraju wy zyjecie?! Ja juz nie. Praca tylko dla kolesi i po znajomosci. Politycy zamiast o istotnych sprawach deliberuja jak tu zniszczyc opozycje. Gdzie pomoc dla powodzian, mniejsze podatki? Przeciez wyzszy VAT to okradanie najubozszych. Konsumenci placa. ,,Polityka" znowu upolityczniona i nie merytoryczna.
 • 2010-09-05 01:39 | Kangaroo

  Re:Książka Pawła Zyzaka zniknie z półek w księgarniach?

  Mozesz mi pokazac w ktorym miejscu tego artukolu, 'Polityka'zajmuje
  jakies stanowisko polityczne? Ja odebralem to jako przekazanie jakiegos
  faktu ,ktory sie wydarzyl do wiadomosci czytelnikow.Spiskowcy tak juz maja
 • 2010-09-05 07:45 | Zuzanna

  To nie cenzura

  to prawa autorskie! A kradzież to kradzież.
 • 2010-09-05 16:10 | andy

  Re:Książka Pawła Zyzaka zniknie z półek w księgarniach?

  @przeciwidiotom

  Radziłbym najpierw przeczytać, zrozumieć a potem komentować.
 • 2010-09-05 18:09 | ma-ryja

  Re:Książka Pawła Zyzaka zniknie z półek w księgarniach?

  Przeciwidiotom "Praca tylko dla kolesi i po znajomosci. Politycy zamiast o istotnych sprawach deliberuja jak tu zniszczyc opozycje. Gdzie pomoc dla powodzian, mniejsze podatki? Przeciez wyzszy VAT to okradanie najubozszych. Konsumenci placa. ,,Polityka" znowu upolityczniona i nie merytoryczna".
  A co to ma do czynienia z trescia doniesienia?
  Wprawdzie nic, ale dlaczego maja dostac pomoc, gdy nie ubezpieczyli wlasnego mienia? Kazdy odpowiada za siebie, nawet wtedy, gdy Wisla wyleje czy traba powietrzna dach zniesie. Pan Zyzak wiedzial, po jakim sliskim terenie sie porusza, ale spekulowal, ze PiS wygra i wniesie go na oltarze. Tak jak wielu powodzian spekulowalo, ze ich woda nie zaleje, wiec sie nie musza zabezpieczac? Gdzy w obydwu przypadkach pozostaje odpowiedzialnosc wlasna?
 • 2010-09-12 22:16 | Hanka

  Re:Książka Pawła Zyzaka zniknie z półek w księgarniach?

  Nie bardzo rozumiem - jezeli umowa z autorem zdjec nie zostala wykonana, to chyba nie nalezy napastowac pisarza. Nie wydal tego "samizdatem" ale poprzez wydawce.
  Brak wlasciwych kontrakturalnych uzgodnien jest chyba uhybieniem wydawcy a nie autora....