Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Top Secret America

(6)
Nikt nie wie, ilu ludzi ani ile agencji w USA zajmuje się tym samym – ochroną przed terroryzmem. Tymczasem tajne służby nie tylko nie odkrywają tajemnic wroga, ale nie potrafią nawet uchronić przed przeciekami własnych sekretów.
 • 2010-09-13 12:51 | tkw

  Wnioski

  1. Poważny dziennik zajmuje się poważną sprawą. Podaje liczby, cytuje opinie. To wskazówka dla polskich mediów.
  2. Co by nie mówić, to dobrze radzą sobie z ochroną przed terroryzmem. Chyba nikt nie wątpi, że chętnych do kolejnego uderzenia bezpośrednio w USA na ich własnym terytorium nie brakuje ? A jakoś przez 9 lat nie udało się.
 • 2010-09-13 14:55 | zorro

  Re:Top Secret America

  Zycze im powodzenia ale nie wiem czy dobrze sobie radza, samolot nie wybuchl bo terrorysta cos poknocil z ladunkiem a samochod na Times Square podymil i zgasl bez udzialu tych wszystkich agencji.
  Problem polega na tym ze w pewnym momencie biurokracja zaczyna tworzyc swoje wlasne zajecie zamiast rozwiazywac problemy do ktorych zostala powolana.
 • 2010-09-13 17:44 | tkw

  Re:Top Secret America

  1. szczęście sprzyja aktywnym i odważnym, jak na razie zamachu nie było i tylko to jest ważne.
  2. Z tą biurokracją to racja, zawsze rozrasta się jak rak, ale jakoś wyjątkowo wierzę w Amerykanów, jeśli ktoś ma sobie z tym poradzić, to raczej oni niż Europejczycy. A może nie poradzi sobie nikt.
 • 2010-09-15 20:35 | Mieczysław S.Kazimierzak

  Re:Top Secret America

  Prawo Parkinsona nie oszczędza również tajnego państwa USA.
 • 2010-12-08 01:38 | fizejko

  Re:Top Secret America

  Mocarstwo stworzone na morderstwie Indian jest przeklete...
 • 2010-12-08 01:52 | Scurvy

  Re:Top Secret America

  To jest dokladnie jak z rewolucja ktora zjada wlasne dzieci..Te agencje musza znalezec wroga za wszelka cene...I znajda.. Bush w swoich wspomnieniach najbardziej zaluje ze nie znalazl BA w Iraku ..Prawie milion ludzi zginelo ale to tego durnia to nie rusza....