Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

rzut okiem na wszystkie stany kina

(1)
2010-09-16 16:15 | kodkot
kto nie wiedział, temu powiem - www.americanfilmfestival.pl 20.10.10. we wrocławiu.

organizatorzy zapowiadają, że: "AFF, poprzez pokazywanie różnorodnego kina z Ameryki, będzie starał się odkłamywać wizerunek Stanów Zjednoczonych, postrzeganych jako wielki supermarket wytwarzający produkty – także filmowe – na globalny rynek. ".

ile z tego wyjdzie? zobaczymy. właśnie - zobaczymy filmy.

zachęcam z tego miejsca do dyskusji, szczególnie nad cassavetesem, który będzie miał swoją retrospektywę, nad sekcjami (6 - w tym odgrzewani kotletów) i całym tym wielkostanowym przedsięwzięciem. bo - fakt - wydarzenie bez precedensu.