Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przywódca Czczenów aresztowany

(1)
2010-09-17 14:17 | tkw
Przywódca Czeczenów, który przyjechał do Polski na kongres Czeczenów, został na żądanie Moskwy aresztowany.

Nie sądziłem, że dożyję w Polsce takiej hańby, takiego wstydu. Gdy w PRL nasi opozycjoniści wydostawali się na Zachód, zawsze szło za nimi oskarżenie o kradzieże, malwersacje, rozboje. I nigdy demokracje Zachodnie z tego powodu naszych nie aresztowały.

Najpierw zapraszamy by po przekroczeniu granicy aresztować. Boże, co za wstyd. To już lepiej było po prostu nie wpuścić.