Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Palikot jednak stanie przed sądem partyjnym

(3)
Krajowy sąd koleżeński Platformy Obywatelskiej rozpatrzy jednak wniosek o wykluczenie Janusza Palikota z partii.
 • 2010-09-17 17:42 | tkw

  Pozwoli ?

  "Najprawdopodobniej podziękuje mu za pracę w Platformie i pozwoli pójść własną drogą"

  TKW: pozwoli ? To Palikot musi prosić o zgodę na wystąpienie z PO ? Ciekawe ... A na tym forum piszą, że to Jarosław rządzi partią w stylu wodzowskim.

  Nigdy, ani przez sekundę, nie miałem wątpliwości, że Palikot ma ambicje bycia nr 1 w Polsce. Wykorzystał PO do cna, Tuska na razie przeskoczyć się nie da, wiec musi założyć własną partię by piąć się dalej. Wtedy już żaden sąd koleżeński mu nie zagrozi. Będzie wesoło. Aż mnie korci, by zapytać platformerów "jak się czują w roli wydym....w" ? Podobna historia przydarzyła się ostatnio w PIS z Migalskim, ale tam zareagowano od razu i zdecydowanie - facet dostał kopa a PO dłuuuuuuuuuuugo udawała, że nie jest przez Palikota "dym..a". Więc - jakie to uczucie ?

 • 2010-09-18 19:00 | Adam 2222

  Prezydent Polski Lech Kaczyński melduje szefowi PiS "panie prezesie zadanie wykonane". W fazie końcowej traktatu Lizbońskiego, tenże prezydent Polski dzwoni do prezesa PiS z pytaniami co ma robić dalej.


  Rozpoczęcie jego kampanii wyborczej nad grobami Katyńskimi od spóźnienia ze względu na nocna balangę i opóźnienie lotu o 30 min potwierdziłoby jego "umiejętności" przy wódcze. Jarek "rozmawiał" z Lechem tuz przed glebą.

  Człowiekowi inteligentnemu to wystarczy by uznać ze Palikot miał racje mówiąc ze Jarek ma krew, tych 96 osób, na rekach.

  Oba bliźniaki, PO i PiS, wykorzystują ta tragedie bez żadnych skrupułów. Jarek zrzucając z siebie odpowiedzialność mobilizuje swoich wyborców.

  Tusk wykorzystuje go zaś jako pożytecznego idiotę odwracającego uwagę od swoich przekrętów np. z gazem.
  Zmusza się Pawlaka by obniżył, obliczona ilość potrzebna Polsce i zakontraktowana od Ruskich gazu. Gdy gazu braknie będzie na kogo zrzucić winę. No i trzeba będzie awaryjnie kopić gaz, oczywiście Ruski, ale już nie od Ruskich, od pośrednika. Dlatego ktoś z UE żąda by Jamalem I mógł płynąc gaz nie należący do Ruskich. Sikorski znów się kłania.

  P.S.
  tkw
  czy ty jesteś w stanie pojąc coś więcej niż
  ""jak się czują w roli wydym....w" ? .... - facet dostał kopa a PO dłuuuuuuuuuuugo udawała, że nie jest przez Palikota "dym..a". Więc - jakie to uczucie ?"

  Pozdrów Sławka
 • 2010-09-25 13:09 | Kurt Gödel

  pic na wode i fotomontaz

  Tu chodzi tylko o to, aby nie byc w przyszlym parlamencie skazanym na koalicje z SLD. Skoro z partia nie jest po drodze, trzeba przyciagnac tych, co popieraja SLD, a nie sa za PO. Palikot moglby nawet wystapic/zostac wyrzucony z PO dla zmylki, by potem stworzyc "z koniecznosci" koalicje z PO...
  Mit freundlichen Grüßen